Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Amarenka - 08-09-2015 09:14

A jak jest captch z obrazkiem to co należy zrobić?
I czy program nalicza refferale?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Zaperr44 - 08-09-2015 10:47

(07-09-2015 22:57)Amarenka napisał(a):  A jak jest captch z obrazkiem to co należy zrobić?

Ja mam captche z kotami i wtedy trzeba kliknac odwroconego kota Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Amarenka - 08-09-2015 12:02

Chodzi mi np o znaki drogowe itp


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kondzio14 - 08-09-2015 12:47

(08-09-2015 12:02)Amarenka napisał(a):  Chodzi mi np o znaki drogowe itp

Nic nie pisze co trzeba zrobić? Big Grin

Jak tam zarobki ludzie? Ktoś zarabia ten 1$ dziennie? Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - SkagGully - 08-09-2015 12:47

Amarenka - wtedy musisz kliknąć wszystkie jakie Ci się wyświetlą.

Cytat:Jak tam zarobki ludzie? Ktoś zarabia ten 1$ dziennie?
- zarabianie zarabianiem, ale potem to trzeba jeszcze wypłacić, a to już nie jest takie łatwe bo nierzadko zanim nazbiera się minimum bux stanie się scamem :/


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kondzio14 - 08-09-2015 13:27

(08-09-2015 12:47)SkagGully napisał(a):  Amarenka - wtedy musisz kliknąć wszystkie jakie Ci się wyświetlą.

Cytat:Jak tam zarobki ludzie? Ktoś zarabia ten 1$ dziennie?
- zarabianie zarabianiem, ale potem to trzeba jeszcze wypłacić, a to już nie jest takie łatwe bo nierzadko zanim nazbiera się minimum bux stanie się scamem :/

Jasna sprawa, ale i tak porobię konta na wszystkich stronach podanych przez WhySoRaped. Przy autouzupełnianiu szybko idzie. Dzisiaj wpadło 0,221.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - 19kuba08 - 08-09-2015 14:01

wiecie moze czy da sie zmienic captche na paidverts tak aby plugin nie wysypywal sie w multiclickerze? bo gdy zmieniam captche na "googlowska" to wyskakuje plugin error

te kody captcha od solvemedia to jakas przesada...


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Amarenka - 08-09-2015 15:06

Wszystkie konta mi się usunęły jest jakiś sposób na dodanie masowo a potem edytowanie w celu wpisania Loginu etc?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kondzio14 - 08-09-2015 16:08

(08-09-2015 15:06)Amarenka napisał(a):  Wszystkie konta mi się usunęły jest jakiś sposób na dodanie masowo a potem edytowanie w celu wpisania Loginu etc?

Nie sądzę, bo widzę, że program szyfruje wszystkie pliki dotyczące kont ( *.account ). Może na głównej stronie coś się dowiesz.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 08-09-2015 16:15

(08-09-2015 15:06)Amarenka napisał(a):  Wszystkie konta mi się usunęły jest jakiś sposób na dodanie masowo a potem edytowanie w celu wpisania Loginu etc?

Masowo raczej nie dodasz. Nie wiem jak Ci się usunęły wszystkie konta Big Grin Ja sobie robie kopie zapasową folderu multiclickera jak dodaje nowe pluginy Smile