Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - iPlusOfficial - 25-08-2015 15:29

paidverts jak jest plugin error to zaznacz ten plugin wlacz options, po lewej login details i tam zaznacz error logs i kliknij ok+start. Teraz powinno znów wyskoczyć plugin error więc, znów zaznaczasz paidverts, options, login detail i teraz ODZNACZ enable clix grid (Error logs powinno byc automatycznie wylaczone. Bynajmniej u mnie tak jest. A reszta serwisow co jest a screenie mam to samo. :/


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Blashix - 25-08-2015 18:47

(25-08-2015 13:55)Criss323 napisał(a):  To ile masz serwisów?

62 serwisy.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Sahya - 25-08-2015 19:00

Eee myślałem, że paidverts będzie samo klikać a tu co chwila muszę capchte i w dodatku jak zmieniłem na google to jakiś błąd.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 26-08-2015 00:02

Jakby Paidverts samo klikało to niepotrzebne by mi były inne strony chyba Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 26-08-2015 03:57

MC ma opcję autosolvera - musisz po prostu podpiąć wykupionego autosolvera pod dany program - nie zagłębiałem się w to bo dla mnie głupotą jest robienie tego ze względu na ~5 minutową pracę.

Co do wyskakujących błędów - wystarczy przed włączeniem pluginów wszystkie wylogować inaczej może nastąpić sytuacja doubleloga i dlatego wywala Wam błąd.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Sahya - 26-08-2015 14:14

Dziwne. Odpalam war of clicks i klika a później jest done. Wchodzę na stronę a tam jeszcze są reklamy do klikania :/


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - SkagGully - 26-08-2015 15:56

1. Gdy chcę wypłacić pieniądze z captainbux wyskakuje komunikat: "This section has been disabled for your membership type." Co mam zrobić aby wypłacić?
2. Czy ktoś kupował rental referali w phoenixbux?
3. Czy w ogóle warto kupować rental referali? W neobuxie nie warto, a w innych buxach?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 26-08-2015 20:56

(26-08-2015 15:56)SkagGully napisał(a):  1. Gdy chcę wypłacić pieniądze z captainbux wyskakuje komunikat: "This section has been disabled for your membership type." Co mam zrobić aby wypłacić?
2. Czy ktoś kupował rental referali w phoenixbux?
3. Czy w ogóle warto kupować rental referali? W neobuxie nie warto, a w innych buxach?

1. Pewnie trzeba zupgrade'ować konto :|
2. PhoenixBux to scam.
3. Zależy na jakich stronach ale tak, warto.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 27-08-2015 10:47

azeclix.com - SCAM (nie wypłaca)
dficlix.com - SCAM (nie wypłaca)
perfect-bux.com - SCAM (nie wypłaca)
bankadz.com - SCAM (nie wypłaca)


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Zaperr44 - 27-08-2015 11:24

Podłączam się do pytania Sahya tyle że na simpleduty chwilę podziała,zarobił 0.05$ i jest done a na stronie nadal są reklamy do kliknięcia :/