Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK/POMYSŁ] Zarabiaj duży HAJ$! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK/POMYSŁ] Zarabiaj duży HAJ$! (/Temat-PORADNIK-POMYSL-Zarabiaj-duzy-HAJ-119228)



[PORADNIK/POMYSŁ] Zarabiaj duży HAJ$! - fracek8 - 09-08-2015 23:48

Witam serdecznie, przed zakupem poradnika będziesz musiał zainwestować $20 - w BitCoin'ach (PROGRAM). Sprzedaję wam mój sposób zarobku, na którym kiedyś zarobiłem w 3 dni 1400 zł +. Program tak naprawdę służy do jednej rzeczy, ale w poradniku przedstawiam Wam 2 sposoby na zarobek, z odrobiną wyobraźni znajdziesz jeszcze wieeele sposobów! Działamy na szeroką skale - cały świat, więc nie wypali się nisza. Po przeczytaniu poradnika, będziesz z tego pomysłu/programu korzystał cały czas - naprawdę program daje pole do popisu. Dzięki temu poradnikowi, chcę wam nasunąć pomysły na zarobek i przekazać Wam 2 moje sposoby!

CENA - 50 ZŁ ONLY PAYPAL

Oczywiście, gdyby nie inwestycja cena by była o wiele wiele większa. Za 50 zł bardzo niska cena, w porównaniu do zarobków.
Najbardziej poradnik wykorzystają młode osoby - 15-18 lat. Osoby, które grają w gry ;]


RE: [PORADNIK/POMYSŁ] Zarabiaj duży HAJ$! - daniel42na - 10-08-2015 02:26

@[fracek8]
Poradnik odrzucony.
Powód: nielegalne.


Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.