Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie - początek, ale żadne gotowce! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie - początek, ale żadne gotowce! (/Temat-Zarabianie-poczatek-ale-zadne-gotowce-119180)



Zarabianie - początek, ale żadne gotowce! - Luys - 09-08-2015 00:28

Witajcie,
Otóż ostatnio zauważyłem, że mam coraz więcej wolnego czasu, więc chciałbym to przeznaczyć na jakiś zarobek w internecie. Nie chce gotowca, przepisu na zarobek. Najlepiej jakby jakaś osoba wzięła mnie pod swoje "skrzydła" w swoim zarobku i WYTŁUMACZYŁA I POKIEROWAŁA co i jak, a nie PODAŁA NA TACY zarobek. Piszę dużymi, żeby była jasność o co mi chodzi.
Dodatkowo mam darmowe 100zł od +500, więc jakby jakaś chętna osoba ogarniająca i zarabiająca na Forexie mogłaby mi troche wytłumaczyć i wdrożyć mnie w ten temat, to też bym się nie obraził. Nie mam na razie zamiaru wpłacać na Forexa swoich pieniędzy, mam te 100zł i chcę po prostu zobaczyć na małej kwocie jak to wszystko wygląda.
Prosiłbym osoby zainteresowane mentoringiem mnie o kontakt na PW, bądź jakąkolwiek informacje tutaj.
Proszę o nie wyrzucanie tego tematu do kosza, bo nie jest on jak inne tematy mające na celu dostanie w odpowiedzi przepisu na $$$$$$.
Smile


RE: Zarabianie - początek, ale żadne gotowce! - dariuszxdd - 09-08-2015 21:29

Witam. Proszę napisać do mnie priv. I wtedy sobie pogadamy itp. Zdecydujesz czy chcesz zacząć zarabiać po moimi skrzydłami .
Pozdrawiam


RE: Zarabianie - początek, ale żadne gotowce! - majkimajki - 10-08-2015 17:34

Rowniez szukam kogos kto mi pomoze, mam mnostwo wolnego czasu bo z racji stanu zdrowia nie pracuje. Jestem w necie praktycznie 24h Smile Narazie nie chce inwestowac, chce zarobic 1000zl, kupic iPhone'a a potem zaczac inwestowac Wink Taki moj pierwszy cel Smile


RE: Zarabianie - początek, ale żadne gotowce! - Admin - 11-08-2015 05:44

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Zarabianie - początek, ale żadne gotowce! - Admin - 11-08-2015 05:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.