Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie (/Temat-Zarabianie-119168)

Strony: 1 2


Zarabianie - LikeAMoneys - 08-08-2015 20:58

Witam.
Tak wiem robiłem już taki temat ...
Próbowałem reflinki, suby(sms) i klikanie reklam(Trafficmonsoon),
jedynie na klikaniu reklam coś zarobiłem "2$", ale to długo szło,
normalnie bym zarobił to w 2 tygodnie, ale po tygodniu straciłem
zapał Sad do klikania tych reklam i czekania iluś tam sekund na wpisanie
kodu ...
Szukam osoby, która mi pomorze w zarabianiu za refa. Rolleyes
Proszę =)


RE: Zarabianie - patryk6176 - 08-08-2015 21:08

Hej na traffic mozna niezle zarobic przy malym nakladzie pracy ja klikam czasaami jak mi sie chce i cos.tam zawsze wpadnie moge ci polecic taka gre http://goldentea.su/?ref=154042 wchodzisz tam kupujesz krzaczek za pkt ktore dostaniesz na start i odbierasz bonus w postaci pkt, krzak wytwarza liscie ktore sprzedajesz i mozesz pozniej to wyplacic 50% z lisci na reinwestycje 50% do wyplaty


RE: Zarabianie - LikeAMoneys - 08-08-2015 22:22

@up
Może tak po angielsku ?
bo po rusku to nie chce.. Undecided

(Wiem, że jest zmiana języku .. ale nie lubię ruskich)


RE: Zarabianie - bodorek - 08-08-2015 22:26

Może za szybko się poddajesz, jak już w coś wejdziesz [na przykład suby], to siedź tam, póki nie zarobisz. Czytaj, szukaj, myśl, twórz, a osiągniesz sukces. Za darmo nic nie ma, nawet w Internecie Wink


RE: Zarabianie - LikeAMoneys - 08-08-2015 22:37

tak wiem, trzeba coś z siebie dać, żeby coś zyskać,
ale żebym dobrze zarabiał na klikaniu reklam,
to bym musiał z 11-13 miesięcy klikać, żeby uzbierać
50$ i na inwestycje, dlatego też wolę suby, ale nic
nie mogę na nich zarobić miałem ze 2o wejść dziennie
, ktoś powiedział, że muszę więcej spamić na grupach
, no i zacząłem miałem 100 wejść i dostałem tego samego
dnia bana, kiedy zacząłem spamienie (Na Fb).


RE: Zarabianie - bodorek - 08-08-2015 22:41

Spam to chyba jeden z najsłabszych dróg dla subów, jest wieeeele innych, przejrzyj forumowe poradniki i poczytaj Wink


RE: Zarabianie - patryk6176 - 09-08-2015 11:43

Tak jak kolega bodorek napisal za szybko sie poddajesz pozbieraj kilka dobrych buxow ktore wyplacaja w ten sposob moze ci sie uzbierac pare $$ z tego, a co do tego serwisu co podalem to ja osobiscie nie widze zadnego problemu ze jest w jezyku rosyjskim najwazniesze jest to aby wyplacal.


RE: Zarabianie - LikeAMoneys - 09-08-2015 18:07

Tak jak wyżej napisałem, żeby coś więcej zarabiać musiałbym uzbierać przez 11-13 miesięcy, żeby dać na inwestycje, może bym zaczekał, ale te czekanie na kliknięcie,
Dlatego potrzebuje pomocy.. Wolałbym, żeby ktoś pomógł mi z sub SMS (jakiś mentor), chyba że znacie lepsze sposoby na zarobek.
Czasu na zarabianie mam dużo 3-4 godz (mogę więcej Smile )

PS. Jestem programistą, początkujący ale zawsze (napisałem to bo może podsunie wam to jakiś pomysł)


RE: Zarabianie - Luys - 09-08-2015 20:16

Spam może i nie jest dobrą drogą, ale umiejętny spam już może okazać się sukcesem. zauważ, że ludzie na poczatku SPAMOWALI o doładowaniach, no i ciągneli na tym niezły hajs. Wymyśl coś swojego, coś unikalnego, stwórz najlepiej swój gateway i działaj. Wink


RE: Zarabianie - venzer - 09-08-2015 21:00

Skracania linków próbowałeś?