Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS (/Temat-Co-wolisz-Subskrypcje-SMS-czy-PREMIUM-SMS-119138)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - nykkusek - 08-08-2015 16:04

W sumie to zależy od programu, ciężko jednogłośnie stwierdzić co jest lepsze. Dla Kilijana suby na pewno hehe Big Grin

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Lotheo - 08-08-2015 16:10

Konwersja na subach jest bardzo fajna, a dzięki większej zyskowności, ze stawki początkowej 4 zł, może zrobić się 6 zł, tyle ile wynosi stawka za leada na leadmore. Firesuba bardzo sobie chwalę Smile


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Assasinoo - 08-08-2015 16:20

(08-08-2015 16:02)Kiljan napisał(a):  
(08-08-2015 13:22)Dante_/ napisał(a):  A to zależy, premium sms może wysłać osoba kilka razy dopóki ma hajs na koncie, a suby jak się zapisze to już, więcej nie zyskasz, jeżeli będzie wysyłać sms na aktywnej już subskrypcji.

Czyli 2-3 razy a potem najczęściej operator blokuje numer i leady są jako dubel przez najbliższy tydzień.
Na subach dzięki temu, że ktoś ma włączoną usługę rośnie zyskowność dzięki czemu stawka jest podnoszona.

@[Kiljan] Hm jak to?Smile Nie wiem jak na abonament, ale mając play na kartę jednorazowo wysłałem sms'ów za kilkaset zł bez żadnego problemu. Może nie zawsze blokują hmm


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Kiljan - 08-08-2015 16:34

(08-08-2015 16:20)Assasinoo napisał(a):  
(08-08-2015 16:02)Kiljan napisał(a):  
(08-08-2015 13:22)Dante_/ napisał(a):  A to zależy, premium sms może wysłać osoba kilka razy dopóki ma hajs na koncie, a suby jak się zapisze to już, więcej nie zyskasz, jeżeli będzie wysyłać sms na aktywnej już subskrypcji.

Czyli 2-3 razy a potem najczęściej operator blokuje numer i leady są jako dubel przez najbliższy tydzień.
Na subach dzięki temu, że ktoś ma włączoną usługę rośnie zyskowność dzięki czemu stawka jest podnoszona.

@[Kiljan] Hm jak to?Smile Nie wiem jak na abonament, ale mając play na kartę jednorazowo wysłałem sms'ów za kilkaset zł bez żadnego problemu. Może nie zawsze blokują hmm
Nie wiem jak to wygląda na kartę ale przy abonamencie operatorzy(wszystko też zależy od operatora, najgorszy jest chyba orange pod tym wzgledem) czesto po 2-3 smsach blokuja numer w razie gdyby zostal skradziony i miałby być nabity rachunek


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Gonner14 - 09-08-2015 14:57

suby Tongue


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - aero2 - 15-08-2015 08:37

Jedno i drugie dobre, zależy co i gdzie promuje się.


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - dzejkobs - 27-08-2015 13:20

A nie jest tak że ludzie jednak z większą łatwością wpisują swój numer a później podają kod niż wysyłają smsy?


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Assasinoo - 27-08-2015 22:01

Ale jeśli w treści sms'a razem z kodem (w przypadku sub sms) otrzymujesz informację: Będziesz otrzymywał 3 sms'y tygodniowo koszt 6,15 zl/sms 73,86 zl miesięcznie czy ile tam, ale koło 70 zl, to też może ciut odpychać Big Grin


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - dzejkobs - 28-08-2015 07:41

(27-08-2015 22:01)Assasinoo napisał(a):  Ale jeśli w treści sms'a razem z kodem (w przypadku sub sms) otrzymujesz informację: Będziesz otrzymywał 3 sms'y tygodniowo koszt 6,15 zl/sms 73,86 zl miesięcznie czy ile tam, ale koło 70 zl, to też może ciut odpychać Big Grin

122 UV 0 leadów = 0% konwersja Big Grin
Muszę pomyśleć nad czymś ciekawszym niż spamowanie podglądacza Tongue


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Lotheo - 01-09-2015 19:00

(27-08-2015 22:01)Assasinoo napisał(a):  Ale jeśli w treści sms'a razem z kodem (w przypadku sub sms) otrzymujesz informację: Będziesz otrzymywał 3 sms'y tygodniowo koszt 6,15 zl/sms 73,86 zl miesięcznie czy ile tam, ale koło 70 zl, to też może ciut odpychać Big Grin

Przecież taką informację dostajesz po wpisaniu PINU na stronie, więc nijak ma to się do porównania subów z premium. Twój argument niczego nie dowodzi Smile