Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS (/Temat-Co-wolisz-Subskrypcje-SMS-czy-PREMIUM-SMS-119138)

Strony: 1 2 3 4 5


Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - light - 08-08-2015 12:53

Na wstępnie dodam, nie wiem czy istnieje taki temat w naszym dziale Firesub. Jeżeli istnieje to proszę o usunięcie tego. Chciałem Was zapytać, tych którzy działają w Firesub co wolicie promować bardziej, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS, co u was lepiej wypada. Pochwalcie się Cool



RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - milosz998 - 08-08-2015 13:07

Wiadomo że SUBY.

Sub SMS > Premium SMS


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Dante_/ - 08-08-2015 13:22

A to zależy, premium sms może wysłać osoba kilka razy dopóki ma hajs na koncie, a suby jak się zapisze to już, więcej nie zyskasz, jeżeli będzie wysyłać sms na aktywnej już subskrypcji.


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Lotheo - 08-08-2015 13:29

Suby o wiele lepiej konwertują u mnie Smile


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - bodorek - 08-08-2015 13:37

(08-08-2015 13:29)Lotheo napisał(a):  Suby o wiele lepiej konwertują u mnie Smile

Ja od zawsze leciałem na premkach i teraz się zastanawiam nad subami. Lepiej konwerterują z reguły? Bo w końcu razem z kodem przesyłana jest cena, a w premkach nie.


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Assasinoo - 08-08-2015 13:38

To też zależy czy target to głównie gimbaza, czy raczej 20, 25+. Zdecydowaną większość zarobiłem na subach nie testując premium sms, teraz czasem działam na premium przy innej metodzie niż spam i to naprawdę dobre rozwiązanie, wbrew pozorom ludzie mają kasę na tych kontach bo abonamenty itp. Jedynie mogą się bać wysłać sms, bo im zje nie wiadomo ile, ale znowu w sub sms w sms'ie jest info o koszcie.

Spróbuj najlepiej to i to, ale pobawiłbym sie na Twoim miejscu premium sms najwyższa stawka lub ta za 7 zł.


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - bodorek - 08-08-2015 14:26

(08-08-2015 13:38)Assasinoo napisał(a):  To też zależy czy target to głównie gimbaza, czy raczej 20, 25+. Zdecydowaną większość zarobiłem na subach nie testując premium sms, teraz czasem działam na premium przy innej metodzie niż spam i to naprawdę dobre rozwiązanie, wbrew pozorom ludzie mają kasę na tych kontach bo abonamenty itp. Jedynie mogą się bać wysłać sms, bo im zje nie wiadomo ile, ale znowu w sub sms w sms'ie jest info o koszcie.

Spróbuj najlepiej to i to, ale pobawiłbym sie na Twoim miejscu premium sms najwyższa stawka lub ta za 7 zł.

No właśnie ja zawsze leciałem na stawce najwyższej 10zł i szło super, zobaczymy jak będzie szło przy niższej Smile


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Lotheo - 08-08-2015 14:30

U mnie lepiej konwertują suby, bo nie przychodzi koszt subskrypcji w przypadku T-mobile. Wiem, bo sprawdzałem kiedyś dla pewności Smile


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - bodorek - 08-08-2015 14:39

Hmm no ciekawe rzeczy, ja co prawda celuje na nieco starszych (20+) i nie promuje programow pod targeting gimbusiarski, ale na jakiś czas testowo warto sprawdzić Smile Przy premkach 10 wychodziło około 15 leadów, zobaczymy jak wyjdzie przy subach.


RE: Co wolisz, Subskrypcje SMS czy PREMIUM SMS - Kiljan - 08-08-2015 16:02

(08-08-2015 13:22)Dante_/ napisał(a):  A to zależy, premium sms może wysłać osoba kilka razy dopóki ma hajs na koncie, a suby jak się zapisze to już, więcej nie zyskasz, jeżeli będzie wysyłać sms na aktywnej już subskrypcji.

Czyli 2-3 razy a potem najczęściej operator blokuje numer i leady są jako dubel przez najbliższy tydzień.
Na subach dzięki temu, że ktoś ma włączoną usługę rośnie zyskowność dzięki czemu stawka jest podnoszona.