Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mintshost leży? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Mintshost leży? (/Temat-Mintshost-lezy-119127)

Strony: 1 2


Mintshost leży? - prelude - 08-08-2015 08:55

jak w temacie...
może ktoś potwierdzić? strony nie działają...ich forum również więc chyba zaliczyli pada?

wp-ki leżą...statyczna html działa;]


RE: Mintshost leży? - zjadamkredki - 08-08-2015 09:00

U mnie działa.


RE: Mintshost leży? - explrlz - 08-08-2015 09:01

Mogę także działają Wink

Wysłane z urządzenia mobilnego.


RE: Mintshost leży? - prelude - 08-08-2015 09:05

widocznie mój serwer jest wybrańcem..no nic, dzięki za odzew-napisałem ticket :]


RE: Mintshost leży? - ClassAxion - 08-08-2015 09:05

Nie pierwszy i nie ostatni raz..


RE: Mintshost leży? - explrlz - 08-08-2015 09:08

(08-08-2015 09:05)ClassAxion napisał(a):  Nie pierwszy i nie ostatni raz..
Ja nie zauważyłem przez 3 miesiące użytkowania większych przerw. Moje strony były odwiedzane około 1 500 000 razy przez ten czas Wink

Wysłane z urządzenia mobilnego.


RE: Mintshost leży? - warinka - 08-08-2015 09:25

A ja straciłem dużo pieniędzy przez te ich problemy. Co chwilę coś się walilo i teraz mam z 5 serwerów które stoją nieużywane. Nie polecam tego gówna Wink oszczędności kilku złotych, a nerwy murowane.


RE: Mintshost leży? - BartekHelp - 08-08-2015 10:29

Także nie polecam mintshosta.
Ps. Jeśli nie podajecie swoich prawdziwych danych przy rejestracji, nie zgłaszajcie nic bo kończy się to tak :
"Witam,
Prosimy pierw o przesłanie dokumentu tożsamości aby sprawdzić Pańskie dane osobowe.
Klient zobowiązany jest podać prawidłowe dane przy złożeniu zamówienia oraz rejestracji konta, nie jest to tylko nasz wymysł ale i Państwa Polskiego.
W takim razie czekamy na zdjęcie lub skan np. dowodu osobistego, legitymacji szkolnej inaczej usługi zostaną zablokowane."


RE: Mintshost leży? - Mercz - 08-08-2015 10:41

(08-08-2015 10:29)BartekHelp napisał(a):  Także nie polecam mintshosta.
Ps. Jeśli nie podajecie swoich prawdziwych danych przy rejestracji, nie zgłaszajcie nic bo kończy się to tak :
"Witam,
Prosimy pierw o przesłanie dokumentu tożsamości aby sprawdzić Pańskie dane osobowe.
Klient zobowiązany jest podać prawidłowe dane przy złożeniu zamówienia oraz rejestracji konta, nie jest to tylko nasz wymysł ale i Państwa Polskiego.
W takim razie czekamy na zdjęcie lub skan np. dowodu osobistego, legitymacji szkolnej inaczej usługi zostaną zablokowane."

To normalne. Ja problemów z mintshost nie mam.


RE: Mintshost leży? - Lotheo - 08-08-2015 11:05

Podają fake dane na polskich hostingach i dziwią się, że firmy mogą zawołać SKAN dowodu. Nie no faktycznie, należą Ci się przeprosiny ze strony firmy i jakiś darmowy VPS na rok za darmo w ramach zadość uczynienia. To nie jest jakaś masówka, ani malutka firemka hostingowa, która ma w głębokim poważaniu, Twoje dane osobowe. facepalm

Ja polecam z czystym sumieniem ich większego brata - biznes-host Smile