Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian (/Temat-Szukam-mentora-w-pozycjonowaniu-ref-w-zamian-119115)



Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - rozi1910 - 07-08-2015 19:32

Witam!
Szukam kogoś kto pomoże mi w pozycjonowaniu i optymalizacji mojej strony. Moja propozycja jest taka, że w zamian za pomoc będę refem na Firecash lub na innej stronie PPA/CPA jeśli mentor sobie tego życzy. Wiadomo - próbuję się sam edukować, czytalem/czytam różne poradniki i biorę udział w kursach online, ale potrzebuję kogoś doświadczonego. Warunek jest jednak taki, że nie chcę podawać linku do swojej strony itd. (przynajmniej na początku) w obawie o nieuczciwość drugiej strony, raz już sie sparzyłem i gościu zrobił stronę opartą na moim pomyśle, a wcale mi nie pomagał 4 oczywiście nie są to hacki ani zaden fake content tylko przygotowywane przeze mnie pliki podpięte pod firecasha. Jeśli ktoś jest zainteresowany to pisać PW, mogę ponegocjować chociażby odnośnie tego w jaki serwisie zostanę refem. Z góry dziękuję za odpowiedzi Smile


RE: Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - Svirus - 08-08-2015 06:18

Osoby znające się na pozycjonowaniu raczej nie będą zainteresowane Twoją propozycją. Mają inne rzeczy na głowie, niż zarabianie marnej kasy na uploadzie.


RE: Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - siuvax - 08-08-2015 09:37

pomoc w optymalizacji bez podania adresu???? Smile


RE: Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - pacman - 08-08-2015 19:45

(08-08-2015 09:37)siuvax napisał(a):  pomoc w optymalizacji bez podania adresu???? Smile

Jemu raczej chodzi o to, że sam to ogarnie a potrzebuje rad kogoś obeznanego w temacie żeby podpowiedział co warto robić a czego nie i przede wszystkim jak się do tego zabraćSmile


RE: Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - rozi1910 - 08-08-2015 21:19

(08-08-2015 06:18)Svirus napisał(a):  Osoby znające się na pozycjonowaniu raczej nie będą zainteresowane Twoją propozycją. Mają inne rzeczy na głowie, niż zarabianie marnej kasy na uploadzie.

napisałem, że do ustalenia jest w jakim serwisie zostanę refem, nie musi być to upload, może to być inna forma wynagrodzenia mentora. Z czasem może jakaś szersza współpraca, bo mam parę pomysłów, które przynoszą już jakiś profit ale muszą być troche wyżej w wynikach wyszukiwania.

(08-08-2015 09:37)siuvax napisał(a):  pomoc w optymalizacji bez podania adresu???? Smile

Tak i co w związku z tym?


RE: Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - linoskoczek - 08-08-2015 23:46

(08-08-2015 21:19)rozi1910 napisał(a):  
(08-08-2015 09:37)siuvax napisał(a):  pomoc w optymalizacji bez podania adresu???? Smile

Tak i co w związku z tym?

Jeśli chcesz pomocy przy optymalizacji, to wpisz "optymalizacja", "jak optymalizować", "co to optymalizacja", "optymalizacja dla początkujących" itp. w Google.

Jeśli chcesz prawdziwej pomocy w optymalizacji, to musisz mieć stronę i podać nam jej adres. Optymalizacja to zabieg, który gwarantuje skuteczniejsze "usadowienie się" Twoje strony w bazie danych wyszukiwarki. Pomoc w optymalizacji to wytknięcie wad, które masz na swojej stronie i których przy własnych oględzinach nie zauważyłeś. Nie ukrywam, że takie usługi są zazwyczaj płatne.

I taka rada odemnie. Rusz dupę i poczytaj to, co pozycjonerzy opisali na swoich blogach. Tam też dają swoje refy do aplikacji, programów itp. więc spełnisz swoje marzenie i będziesz miał mentora Lol Nie licz na to, że komuś będzie się chciało Ci przepisywać informacje z Google w wiadomościach na Gadu-Gadu, bo na tym polega nauka pozycjonowania. Najpierw trzeba mieć wiedzę teoretyczną (powtarzam, że jest za darmo w internetach), a potem przejść do praktyki. Ten akapit jest mniej miły, bo masz tą wiedzę, jeszcze raz, za darmo, ale nie chce Ci się jej rzucić przed oczami i ogarnąć od deski do deski. Nie traktuj tego źle, ale jak pójdziesz do sklepu samoobsługowego to też nie będziesz potrzebował sprzedawczyni do pakowania chipsów.


RE: Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - rozi1910 - 08-08-2015 23:50

(08-08-2015 23:46)linoskoczek napisał(a):  I taka rada odemnie. Rusz dupę i poczytaj to, co pozycjonerzy opisali na swoich blogach.

w 1. poście napisałem już, że cały czas sam sie ucze SEO. czytaj ze zrozumieniem Smile
Nie oczekuję prowadzenia za rękę od podstaw, sam próbuję wielu rzeczy, ale czasem potrzebuję konkretnej odpowiedzi na jakieś pytanie.


RE: Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - linoskoczek - 09-08-2015 20:41

(08-08-2015 23:50)rozi1910 napisał(a):  ale czasem potrzebuję konkretnej odpowiedzi na jakieś pytanie.

1. Wpisanie w Google paru fraz.
a jeśli nie ma to
2. Konkretne pytanie tu na forum.


RE: Szukam mentora w pozycjonowaniu - ref w zamian - rozi1910 - 16-08-2015 11:29

Odświeżam - może ktoś jeszcze odpowie na pierwszy post w temacie