Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Słuchawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Słuchawki (/Temat-Sluchawki-11911)

Strony: 1 2


Słuchawki - mateja11 - 15-08-2010 08:47

Siemka
Mam zamiar kupić słuchawki do Pc
Nie wiem jakie wybrac. Mi chodzi o takie żeby były do gry, a nie do słuchania muzy.
Za pomoc oczywiście dam +


RE: Słuchawki - Royside - 15-08-2010 11:08

Creative Fatal1ty


RE: Słuchawki - MotorniczyTramwaju - 15-08-2010 11:15

Sennheiser HD 202 Smile Nie za drogie, a to w końcu niezła marka
http://allegro.pl/item1185167219_sluchawki_sennheiser_hd_202_hit_cena_git.html


RE: Słuchawki - Smerfetka - 15-08-2010 11:39

SENNHEISER jest najlepszą firmą słuchawek, wybierz cenę taką jaka ci odpowiada na allegro poszukaj


RE: Słuchawki - Zythus - 15-08-2010 11:50

Ile pieniędzy masz do wykorzystania?
Cytat:Creative Fatal1ty
Pękający w pałąku, przereklamowany szajs "4gamers"?

Jeżeli za 100 złotych, weź HD201
Za 150 zeta możesz znaleźć na allegro Koss HQ2.

Zamknięte, otwarte?
Jeszcze zależy jakie chcesz mieć mikro - zintegrowane czy oddzielne?


RE: Słuchawki - Royside - 15-08-2010 12:12

Creative Fatal1ty to taki szajs że aż trzymam z nim już ponad rok. Jak ktoś nie potrafi szanować słuchawek to wiadomo że się zepsują , nie mają wogóle przebicia , zagłuszają efekty dźwiękowe z zewnątrz i ich użytek przez graczy już dawno pobił rekord , stosowane zazwyczaj u graczy coda , specjalnie wyczulone na strony.


RE: Słuchawki - Zythus - 15-08-2010 12:53

Jeżeli masz je rok, to najprawdopodobniej nie porównywałeś ich zbytnio do innych produktów z tego przedziału cenowego. Wystarczy przeczytać kilka artykułów, lub spytać kogoś bardziej doświadczonego
Jedna z recenzji? Proszę: http://www.gry.gildia.pl/artykuly/test_sluchawek_creative_fatal1ty
A do tego warto poczytać: http://www.techfanatyk.net/wybieramy-sluchawki-do-cs’a-za-100-200zl-–-krok-po-kroku/

Jeżeli ktoś na prawdę nie ma czasu na przeczytanie artykułu z techfanatyka, zacytuję:
Cytat:Na koniec zostawiłem sobie odradzenie rzeczy które są najpopularniejsze z najpopularniejszych – a więc Creative Fatal1ty oraz karty dźwiękowe: Audigy SE oraz X-Fi Audio. O Fatal1ty wspominałem wielokrotnie, również i w tym artykule, ale w moim odczuciu kwalifikują się na osobny ustęp.

Przede wszystkim ich dźwięk w takiej a nie innej cenie pozostawia wiele do życzenia. Oceniać go jako „wspaniały” i „cudowny” można tylko w sytuacji gdy nigdy w życiu nie miało się odniesienia do czegokolwiek lepszego. Słuchawki nagminnie mają problemy z pękającymi kabłąkami oraz bardzo szybko psującymi się mikrofonami. Jeśli na forach pojawia się wątek o problemie ze słuchawkami – istnieje 50% szans że dot. on właśnie Fatal1ty.

Jeśli ktoś będzie chciał w tym miejscu wysnuć argument że przecież “pr0 gejmerzy” na tym grają – odsyłam po raz kolejny do Polecanych słuchawek dla graczy po lekturę.



RE: Słuchawki - mateja11 - 15-08-2010 13:07

Tak do ok 130zł
No a mikro chce oddzielne..


RE: Słuchawki - Royside - 15-08-2010 13:10

Pękającymi kabłąkami i psującymi się mikrofonami wtf?

No jasne jak autor tego tekstu po przegranej płacze i rzuca na lewo prawo czy gryzie(?!) swój sprzęt to faktycznie jego słuchawki typu Fatal1ty pozostawiają wiele do życzenia.Nigdy ale to przenigdy nie opieram sie na opiniach ludzi , bo to nie od nich zależy jakość produktu a raczej jego wykorzystanie , nabuzowany autor napisze Ci że chleb w kraju jest za suchy to już go spożywać nie będziesz?


RE: Słuchawki - Zythus - 15-08-2010 13:35

W takim razie nie opieraj się na opiniach innych ludzi, bo inni ludzie mogą gówno wiedzieć, w końcu co on wie, sam wiem lepiej co jest lepsze.
Twoje polecanie Fatal1ty opiera sie na czymś takim: Ja napisałbym, że polecam mu słuchawki za 30 złotych. Mają one cudowny baseline i krystaliczną czystość dźwięku. Powiedz mi teraz - czy taka opinia ma sens, skoro używałem tylko jednych słuchawek i nie miałem porównania z czymś lepszym?
Odpowiedź chyba obydwaj znamy.
Jeżeli nie używałeś innych, lepszych słuchawek, a przynajmniej innych w tym przedziale cenowym to powtarzam - nie polecaj ich.


Co do autora - przeczytaj na stronie techfanatyk.net zakładkę "O Autorze". Dowiesz się, że nie jest to osoba, która obraża się na całą serię produktów Creative, ponieważ popsuły jej się słuchawki Fatal1ty.


@Topic:
Do 130 złotych oddzielne mikro:

Sennheiser HD201 + Zalman ZM-MIC1
Tak jak pisałem.