Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestracja w clixsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Rejestracja w clixsense (/Temat-Rejestracja-w-clixsense-119105)

Strony: 1 2 3


RE: Rejestracja w clixsense - Aknologia - 29-11-2015 01:34

Zmień na pocztę o2.pl ja też miałem problemy i kilku moich znajomych przyczyną jest email


RE: Rejestracja w clixsense - bartus2278 - 14-12-2015 09:34

ja również miałem problem z rejestracją na emaila w wp.pl, pomogło zamiana na gmaila Smile


RE: Rejestracja w clixsense - lolitek - 26-02-2016 10:20

panowie ,powiedzcie mi bo tak chwalicie ten serwis.Wczoraj sie zarejstrowalem i jeszcze nic nieudalo mi sie zarobic na ankietach choc kilka wypelnilem ale niezaliczone i mam czekac na kolejne.Tez tak macie?w jaka zakladke najlepiej wchodzic zeby zaliczalo zadania oprocz viev ads bo klikania za grosiki mnie nieinteresuja,wchodze jeszcze w clixgrid ale tam to chyba nielatwo trafic.


RE: Rejestracja w clixsense - pokezaju - 26-02-2016 10:23

Musisz być cierpliwy Smile Niecodziennie są ankiety. Wypełniłeś profil do wyszukiwania pod ciebie ankiet? Jeśli nie to uzupełnij. P.S. Jak ktoś jeszcze wchodzi do clixsense na dniach to oferuję refback i pomoc dla nowych Smile


RE: Rejestracja w clixsense - lolitek - 26-02-2016 10:38

tak wypelnilem,ale ja sie juz zarejstrowalem.

Please complete your profile by clicking on the green SURVEYS PROFILE button above to unlock more relevant surveys.Taki komunikat mi sie wyswietla a jak odpowiem na 20 pytan to wyskakuje mi komunikat ze niejestem zalogowany-niekapuje jak jestem


RE: Rejestracja w clixsense - pokezaju - 26-02-2016 23:15

Wyczyść może dane strony przez CTRL+shift+R i spronuj raz jeszcze


RE: Rejestracja w clixsense - kubasz5 - 27-02-2016 07:56

(26-02-2016 10:20)lolitek napisał(a):  panowie ,powiedzcie mi bo tak chwalicie ten serwis.Wczoraj sie zarejstrowalem i jeszcze nic nieudalo mi sie zarobic na ankietach choc kilka wypelnilem ale niezaliczone i mam czekac na kolejne.Tez tak macie?w jaka zakladke najlepiej wchodzic zeby zaliczalo zadania oprocz viev ads bo klikania za grosiki mnie nieinteresuja,wchodze jeszcze w clixgrid ale tam to chyba nielatwo trafic.

Spokojnie trochę cierpliwości mi ankiety się wysyłały po ok miesiącu suszy. Teraz za to też jest kiepsko ale zagladam na kompa dopiero wieczorem, a wtedy jest krucho z ankietami


RE: Rejestracja w clixsense - Leos2011 - 27-02-2016 08:04

Tylko cierpliwość Cię uratuje, nie od razu Rzym zbudowano.
Tu nie ma reguły. Niektórzy w tydzień potrafią nazbierać na wypłatę a innym zajmuje to miesiąc. Mogę Ci polecić, byś sam sprawdzał często zakładki surveys a nie czekał na zaproszenie od nich.


RE: Rejestracja w clixsense - Gr8toCU - 27-02-2016 10:40

ja w programie prawie od 3 tygodni, a od 3 dni pojawiają mi się zadania, dziś pierwszy raz 2 ankiety i pierwsza wygrana w ClixGrid Smile
tu faktycznie trzeba cierpliwości, ale jak poszło, to od razu 2,5 $$


RE: Rejestracja w clixsense - lolitek - 28-02-2016 19:47

jak tak to wyglada to szkoda czasu wedlug mnie