Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik biegającego zarabiacza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik biegającego zarabiacza (/Temat-Dziennik-biegajacego-zarabiacza-119084)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - fracek8 - 08-08-2015 20:48

(08-08-2015 20:42)piciaszek napisał(a):  Dużo mięcha? Brak komentarza. A Tobie życzę powodzenia i wytrwałościCool
Mięso - białko. Przy jego aktywności fizycznej nie zaleje sie, tylko może zyskać. Zbuduje sobie nogi i brzuch, gdyby nie jadł by wyglądał jak z auschwitz (przy jego aktywności fizycznej). Musi jeść i będzie się powoli budował. (Chodzi mi tutaj o diete, nie o śmieciowe żarcie.)


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - piciaszek - 08-08-2015 20:51

Nie będę już koledze zaśmiecał tematu, ale przeczytaj sobie o takiej osobie jak Patrik Baboumian.Smile


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - fracek8 - 08-08-2015 21:02

(08-08-2015 20:51)piciaszek napisał(a):  Nie będę już koledze zaśmiecał tematu, ale przeczytaj sobie o takiej osobie jak Patrik Baboumian.Smile
Jak nie masz pojęcia o kulturystyce i o budowaniu masy mięśniowej to się nie udzielaj. Mięso ma w sobie najlepszej jakości białko. Jak jeszcze nie wiesz, białko jest głównym budulcem mięśni. Przeczytałeś trochę o kolesiu który jest wegetarianinem i jest duży, jak go zobaczyłem na grafice google to się załamałem. Ten człowiek jest zalany i niezbyt dobrze wygląda, również 50 cm w bicepsie to też niezbyt taki naturalny wynik, choć jeżeli mierzył łape z fat'em to ma 50 cm. Wink

Ja chciałem tylko doradzić koledze jak zrobić dobry brzuch, niestety dieta jest 60% sukcesu. Jeżeli chce mieć dobry brzuch, wyraźne kostki to niestety musi mięcha zbudować. To tyle ode mnie, przepraszam za spam.


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - piciaszek - 08-08-2015 21:19

Nie będę Ci tłumaczył dlaczego nie warto się tym truć, ale koledze prowadzącemu ten dziennik radzę nie przeginać z białkiem, bo będzie odczuwał zmęczenie. Idea Ja już kończę, bo to jest forum od zarabiania, a nie dyskutowania nt. jedzenia. Tongue


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - boss_ag - 09-08-2015 15:35

Cytat:Jak nie masz pojęcia o kulturystyce i o budowaniu masy mięśniowej to się nie udzielaj. Mięso ma w sobie najlepszej jakości białko. Jak jeszcze nie wiesz, białko jest głównym budulcem mięśni. Przeczytałeś trochę o kolesiu który jest wegetarianinem i jest duży, jak go zobaczyłem na grafice google to się załamałem. Ten człowiek jest zalany i niezbyt dobrze wygląda, również 50 cm w bicepsie to też niezbyt taki naturalny wynik, choć jeżeli mierzył łape z fat'em to ma 50 cm. Wink

Ja chciałem tylko doradzić koledze jak zrobić dobry brzuch, niestety dieta jest 60% sukcesu. Jeżeli chce mieć dobry brzuch, wyraźne kostki to niestety musi mięcha zbudować. To tyle ode mnie, przepraszam za spam.
Z całym szacunkiem, ale najlepszym i zarazem najszybciej przyswajalnym źródłem białka jest białko jajeczne Wink a za budowanie masy mięśniowej w głównej mierze odpowiedzialna jest dobrze zbilansowana dieta, ale przede wszystkim... węglowodany Wink
Autor tego tematu, który często biega, musi dostarczać dużo energii, czyli inaczej mówiąc węglowodanów Wink

PS
Przepraszam za zmianę tematu, ale takie wypowiedzi zmuszają do działania Tongue


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - MikLec123 - 09-08-2015 20:58

Niekoniecznie węglowodany. W moim przypadku w okresie budowania masy mięśniowej zwiększyłem spożycie tłuszczy. Działa na mnie to lepiej niż duża dawka węgli. Czuje się lepiej, mam lepsze wyniki i przyrosty czystej masy mięśniowej. Oczywiście nie zapominam o węglach i o białku (zazwyczaj od 1,8g do 2g na kilogram masy mięśniowej - jestem bardzo aktywny fizycznie). Dobra, może nie zaśmiecajmy mu dziennika. Będę obserwował Smile


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - alfonsPL - 09-08-2015 20:59

Cel na dzisiaj spełniony.
Jutro nie robie sobie przerwy tylko biegne 10km.

Co do zarabiania: dziś nie zbierałem tokenów, bez viralki to bardzo męczące. Kombinuję troche z FireSub i pustą ofertą u nich na własnej stronie. Póki co 16.35 PLN beka


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - boss_ag - 10-08-2015 00:32

(09-08-2015 20:59)alfonsPL napisał(a):  Cel na dzisiaj spełniony.
Jutro nie robie sobie przerwy tylko biegne 10km.

Co do zarabiania: dziś nie zbierałem tokenów, bez viralki to bardzo męczące. Kombinuję troche z FireSub i pustą ofertą u nich na własnej stronie. Póki co 16.35 PLN beka

Spore dystanse, od siebie dodam, ze ważne jest podłoże po jakim się poruszasz. Unikaj betonu i twardych nawierzchni! Niby nic, ale niszczy stawy jak mało co Wink


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - notentego - 10-08-2015 01:37

Podziwiam ludzi którym chce się biegać na świeżym powietrzu, ja muszę biegać na bieżni żeby móc się skupić tylko i wyłącznie na biegu Tongue Dziennik zapowiada się całkiem w porządku, będę śledził.


RE: Dziennik biegającego zarabiacza - eciver - 10-08-2015 08:18

(10-08-2015 00:32)boss_ag napisał(a):  Spore dystanse, od siebie dodam, ze ważne jest podłoże po jakim się poruszasz. Unikaj betonu i twardych nawierzchni! Niby nic, ale niszczy stawy jak mało co Wink

Ja się nie zgodzę. Organizm potrafi się adaptować do zadanych warunków. Ważny jest odpowiedni trening i dobrze dobrane obuwie. Poza tym, jeśli chcesz brać udział w biegach ulicznych to musisz trenować na twardej nawierzchni.

Tak samo z regeneracją. To wszystko zależy jak się czujesz. Sam musisz słuchać własnego organizmu. Lepsze jest spokojne rozbieganie następnego dnia po ciężkim treningu, niż leżenie brzuchem do góry. Wink