Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach (/Temat-YouTube-usuwa-blad-informujacy-o-301-wyswietleniach-119071)

Strony: 1 2


YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - adi100_99 - 07-08-2015 08:13

YouTube, należący do Google i bardzo popularny serwis służący do przesyłania oraz odtwarzania materiałów wideo, postanowił usunąć słynny błąd 301+ wyświetleń. Komunikat informujący o takiej właśnie popularności dodanego przez użytkownika filmu zdążył już zyskać status kultowego, jednocześnie stając się powodem wielu żartów oraz... teorii spiskowych. Teraz portal będzie w poprawiony sposób obliczał i następnie podawał statystyki dotyczące znajdujących się na jego serwerach nagrań. Wspomniany wcześniej błąd 301+ wyświetleń był związany z algorytmami które określały popularność danego filmu, jednocześnie uwzględniając ewentualne boty które mogły regularnie odświeżać stronę z materiałem wideo. System nie działał jednak tak szybko jak można by tego oczekiwać, ponieważ licznik na jakiś czas zatrzymywano. Serwis oceniał wtedy realne zainteresowanie jakim cieszy się wybrany film, a dopiero później podawał prawdziwą liczbę wyświetleń.
[Obrazek: YTlogo.jpg]
YouTube poinformował jednak właśnie, że jego użytkownicy nie będą już oglądać słynnego komunikatu 301+. Portal przygotował bowiem nowy algorytm, który będzie starał się możliwie jak najszybciej pokazywać prawdziwą liczbę wyświetleń. To bez wątpienia bardzo dobra wiadomość dla wszystkich osób korzystających z serwisu i pozostaje tylko mieć nadzieję, że zaimplementowany przez firmę mechanizm dobrze poradzi sobie z wyłapywaniem wspomnianych wcześniej botów.


źródło: pclab


RE: YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - Damkofr - 07-08-2015 09:11

Wkoncu bo draznilo mnie to 301.


RE: YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - domin_dz - 07-08-2015 10:02

Ja to się dziwie, że YT nie wprowadziło jeszcze obliczania statystyk w czasie rzeczywistym.


RE: YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - Pmxq - 07-08-2015 16:52

(07-08-2015 10:02)domin_dz napisał(a):  Ja to się dziwie, że YT nie wprowadziło jeszcze obliczania statystyk w czasie rzeczywistym.

to by było mega ciekawe aczkolwiek mogłoby się okazać ciężkie do zrealizowania dla tak ogromnej platformy Smile


301 [*] pamiętamy impreza


RE: YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - kovval - 07-08-2015 16:54

Przy zastosowaniu statystyk w czasie rzeczywistym liczba wyświetleń filmu rosłaby i spadała, ponieważ bota nie jest w stanie wykryć natychmiastowo. Oczywiście jeśli film oglądały by również boty.


RE: YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - domin_dz - 08-08-2015 09:20

(07-08-2015 16:54)kovval napisał(a):  Przy zastosowaniu statystyk w czasie rzeczywistym liczba wyświetleń filmu rosłaby i spadała, ponieważ bota nie jest w stanie wykryć natychmiastowo. Oczywiście jeśli film oglądały by również boty.

Bzdura kompletna, niby czemu nie jest w stanie wykryć tego w czasie rzeczywistym? Przecież wszystkie logi są na tacy. Dailymotion jakoś problemu z tym nie ma.


YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - explrlz - 08-08-2015 09:22

301 R. I. P.

Wysłane z urządzenia mobilnego.


RE: YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - TheKkok2 - 08-08-2015 10:18

W końcu koniec z komentarzami "przed 301" Big Grin
Ale teraz będzie spam komentarzami "pierwszy" Undecided
Na yt ostatnio dużo zmian. Dzisiaj zobaczyłem, że dodali płatne subskrybcje:
[Obrazek: 63xcyr.jpg]


RE: YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - domin_dz - 08-08-2015 14:54

(08-08-2015 10:18)TheKkok2 napisał(a):  W końcu koniec z komentarzami "przed 301" Big Grin
Ale teraz będzie spam komentarzami "pierwszy" Undecided
Na yt ostatnio dużo zmian. Dzisiaj zobaczyłem, że dodali płatne subskrybcje:
[Obrazek: 63xcyr.jpg]

Ludzie nie lubią zmian a tymbardziej jeżeli coś darmowego staje się płatne, te płatne treści to strzał w kolano.


RE: YouTube usuwa błąd informujący o 301+ wyświetleniach - explrlz - 09-08-2015 10:09

@Up zgadzam sie całkowicie Big Grin Ciekawe kto 1 to złamie i zrobi strone która bedzie udostepniala wszystko bez subskrypcji Big Grin