Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube banuje filmiki :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Youtube banuje filmiki :( (/Temat-Youtube-banuje-filmiki-119060)

Strony: 1 2


Youtube banuje filmiki :( - bielu243 - 07-08-2015 01:17

Hej. Mam pytanie. Bawiłem się kiedyś w PPA jakoś tak przez rok no i teraz z powodu braku pieniędzy i trochę wolnego czasu postanowiłem powrócić , lecz niestety jest jeden problem, youtube mi usuwa filmiki w dość szybkim czasie, jest to przeważnie od 5h do 10h jakoś tak. Próbowałem już zmieniać tagi, opis, tytuł ale wszystko na nic :/ Może macie jakieś rady dla mnie? Z góry dzięki.


RE: Youtube banuje filmiki :( - comanche - 07-08-2015 04:21

Działasz oczywiście na hackach itd? Taki już żywot na YTSmile Ja też wróciłem, ale skupiam się na google i jestem zadowolony. Nie mam ryzyka usunięcia filmów, a ciągłe wrzucanie jest ogromnie męczące. YT jest teraz bardzo cięte na tą tematykę...


RE: Youtube banuje filmiki :( - Varnity - 07-08-2015 07:46

Zabieraj się za coś innego bo bez sensu jest ciągłe wrzucanie filmów i po chwili będą usuwane.


RE: Youtube banuje filmiki :( - explrlz - 07-08-2015 08:01

Pewnie jakaś dobra nisza i flaguja Ci filmiki Smile

Wysłane z urządzenia mobilnego.


RE: Youtube banuje filmiki :( - bodorek - 07-08-2015 12:00

YT tylko hacki w taki sposób blokuje? Mam na myśli, takie do gier?


RE: Youtube banuje filmiki :( - DawidJ1906 - 07-08-2015 12:00

Youtube podcina nam nogi.pokerface Miałem tak samo jak kolega powyżej i z tego zrezygnowałem.Sad


RE: Youtube banuje filmiki :( - comanche - 07-08-2015 13:54

Ja mowie, era YT sie skonczyla. Warto stawiac na google bo to sa prawdziwe mozliwosci! Ja po powrocie tak zrobilem i widze coraz to lepsze efekty, i nie wstaje rano wystraszony czy mam filmy czy wszystko polecialo przez noc...


RE: Youtube banuje filmiki :( - milosz998 - 07-08-2015 13:58

Jakie google? Google video? :O


RE: Youtube banuje filmiki :( - WazzaP - 07-08-2015 14:00

(07-08-2015 04:21)comanche napisał(a):  Działasz oczywiście na hackach itd? Taki już żywot na YTSmile Ja też wróciłem, ale skupiam się na google i jestem zadowolony. Nie mam ryzyka usunięcia filmów, a ciągłe wrzucanie jest ogromnie męczące. YT jest teraz bardzo cięte na tą tematykę...

I jak ci idzie wybicie się? Jak zarabianie? Ja kiedyś miałem nawet po 4500-5000 UU, lecz któregoś sierpnia wszystko się skończyło po jakichś zabawach google :-D


RE: Youtube banuje filmiki :( - milosz998 - 07-08-2015 15:21

Ponawiam pytanie, jakie google? Google video? :O