Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie - gotówka czy bank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie - gotówka czy bank (/Temat-Pytanie-gotowka-czy-bank-119057)



Pytanie - gotówka czy bank - sirmichu - 06-08-2015 23:15

Siemanko, mam pytanie takie małe do Was.

Ponieważ uzbierało mi się już ponad +10k PLN na koncie w banku i w domu mam z 1-2k PLN i mam takie pytanie czy lepiej wypłacić pieniądze i trzymać w domu czy po prostu wpłacić resztę i trzymać na koncie w banku? Bo już sam nie wiem :/


RE: Pytanie - gotówka czy bank - Captain - 06-08-2015 23:18

3-4 tys wypłać, reszta w banku. Pieniądze ani tu ani tu nie są w 100% bezpieczne, więc lepiej je podzielić. Jeśli coś się stanie i stracisz te w banku, to zostanie jeszcze to co masz w domu. A jeśli Cię okradną i stracisz te w domu, to zostanie w banku.

A w przypadku dużych kwot (gdybyś miał co najmniej grube kilkadziesiąt tysięcy lub więcej) to trzymaj to na kilku kontach w kilku różnych bankach + część w domu.


RE: Pytanie - gotówka czy bank - sirmichu - 06-08-2015 23:24

A no to czyli nie ma co wkładać wszystkiego do banku Wink


Pytanie - gotówka czy bank - damianus627 - 06-08-2015 23:27

Jak niechcesz tego teraz wydawać, to zrób konto z którego możesz korzystać tylko osobiście w banku. Wtedy raczej nikt ci nie ukradnie, a zabezpieczenie masz w postaci BFG.


RE: Pytanie - gotówka czy bank - sirmichu - 06-08-2015 23:30

Mam konto w mbanku, więc żeby mi ktoś tam coś ukradł to by musiał mieć moje dane i telefon (SMS) bodajże żeby coś przelać ;d


Pytanie - gotówka czy bank - daniel42na - 21-08-2015 14:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.