Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek z zarabianiem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Początek z zarabianiem. (/Temat-Poczatek-z-zarabianiem-119043)

Strony: 1 2


RE: Początek z zarabianiem. - ArTmol - 07-08-2015 17:57

Nie mam jakoś wprawy do kłamania i "reklamowania za pieniądze", a bardziej naciągania na pieniądze, a po drugie takie programy partnerskie były modne kilka lat temu kiedy ludzie się na to nabierali, a teraz udostępniając to chociaż na takim Facebooku to naprawdę trzeba mieć jakiś duży fanpage. Dajmy na to, mamy fanpage z 10.000 lików z czego aktywnych jest załóżmy 500 ludzi, a nabierze się na te darmowe iPhon'y do wygrania itp. około 30 osób. Podkreślając, że wykręcić fanpage z 10.000 lików nie jest też łatwym zadaniem Smile


RE: Początek z zarabianiem. - mateusz2045 - 07-08-2015 18:03

Na 500 osób to się raczej nikt nie nabierze Big Grin


RE: Początek z zarabianiem. - Shadow271 - 07-08-2015 18:06

(07-08-2015 17:57)ArTmol napisał(a):  a po drugie takie programy partnerskie były modne kilka lat temu kiedy ludzie się na to nabierali

uwierz mi dalej się "nabierają"


RE: Początek z zarabianiem. - szykiryki - 07-08-2015 18:17

(07-08-2015 17:57)ArTmol napisał(a):  Nie mam jakoś wprawy do kłamania i "reklamowania za pieniądze", a bardziej naciągania na pieniądze, a po drugie takie programy partnerskie były modne kilka lat temu kiedy ludzie się na to nabierali, a teraz udostępniając to chociaż na takim Facebooku to naprawdę trzeba mieć jakiś duży fanpage. Dajmy na to, mamy fanpage z 10.000 lików z czego aktywnych jest załóżmy 500 ludzi, a nabierze się na te darmowe iPhon'y do wygrania itp. około 30 osób. Podkreślając, że wykręcić fanpage z 10.000 lików nie jest też łatwym zadaniem Smile


Programy partnerskie to nie tylko suby. Rozszerz horyzonty. Zapoznaj się np. z comperialead czy innym pp.


RE: Początek z zarabianiem. - full2000 - 08-08-2015 12:34

Jesteś nowy - zacznij od tego: http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


RE: Początek z zarabianiem. - Assasinoo - 08-08-2015 12:40

Moim zdaniem o ile masz czas i cierpliwość na początek powinieneś poszukać różnych poradników i tym podobnych odnośnie zarabiania, może znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Szukać możesz na tym forum, na google i innych forach o tematyce zarabiania. Ale skoro suby są be, programy partnerskie be, to nie wiem co mogłoby Ci odpowiadać a dodatkowo przynosić jakieś dochody.


Początek z zarabianiem. - Admin - 11-08-2015 05:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.