Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek z zarabianiem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Początek z zarabianiem. (/Temat-Poczatek-z-zarabianiem-119043)

Strony: 1 2


Początek z zarabianiem. - ArTmol - 06-08-2015 18:06

Cześć. Jestem tutaj nowy i chciałbym się dowiedzieć na której stronie najlepiej się zarabia. Dziennie mogę poświęcić na to około 2H. Na PaidVerts uzbierałem jednego dolara kupiłem tą całą kampanię reklamową na drugi dzień wchodzę a tutaj mnie zasypało 800 reklamami i jak ja mam je wyklikać wszystkie w ciągu 18H (teraz zostało około 7H). Moglibyście podesłać mi jakieś poradniki czy nawet same strony na których najlepiej się zarabia. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam Smile


RE: Początek z zarabianiem. - Majka - 06-08-2015 18:08

Proszę tu masz wszystko: http://zarabiam.com/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34

Pewnie zaraz temat trafi do kosza bo nic nie wnosi na forum. polecam poczytać poszczególne działy a znajdziesz coś ciekawego dla siebie.


RE: Początek z zarabianiem. - ArTmol - 06-08-2015 18:36

A mógłbyś mi wymienić kilka serwisów które są na Topie?


RE: Początek z zarabianiem. - Shadow271 - 06-08-2015 18:38

Nie ma najlepsze serwisu, jeden będzie lepszy w czymś, a drugi w czymś innym


RE: Początek z zarabianiem. - Majka - 06-08-2015 18:40

* mogłabyś Tongue

- Leadmore
- Mylead
- Hotcash
- firesub

Jak interesują Cię subskrypcje/premium


RE: Początek z zarabianiem. - ArTmol - 06-08-2015 19:17

Przepraszam, nie zwracam uwagi na nicki. Te strony są typu podaj numer, a będą Ci przychodzić sms'y po 6zł?


RE: Początek z zarabianiem. - Enigmato - 06-08-2015 21:21

(06-08-2015 19:17)ArTmol napisał(a):  Przepraszam, nie zwracam uwagi na nicki. Te strony są typu podaj numer, a będą Ci przychodzić sms'y po 6zł?

Zależy jakie, ale w większości tak. Promujesz pewne płatne usługi. Jeśli ktoś z nich skorzysta i zapłaci, Ty masz prowizję. Wymienione przez Majkę serwisy specjalizują się głównie w płatnościach SMS, ale są też inaczej zorganizowane programy partnerskie.


RE: Początek z zarabianiem. - ArTmol - 07-08-2015 15:13

A coś takiego gdzie nie będę musiał namawiac na to ludzi?


RE: Początek z zarabianiem. - Noozer - 07-08-2015 15:22

Oferuj coś naprawdę za tego smsa Wink Tak zwany whitehat.
Spróbuj również promocję linków afilacyjnch: gameflow, portmmo- reflinki do gier, comperia - produkty bankowe i różnego rodzaju produkty pozabankowe typu: kursy językowe i jazdy próbne.


RE: Początek z zarabianiem. - zjadamkredki - 07-08-2015 15:23

Programy Partnerskie.