Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! (/Temat-BuzzBee-Zarabianie-Smartfonem-119038)

Strony: 1 2 3 4


BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - grzymu - 06-08-2015 17:07

Witajcie
Pragnę zaprosić Was do aplikacji BuzzBee czyli inaczej możliwości zarobienia drobnych pieniędzy na wykonywaniu zadań.
Jako stały użytkownik aplikacji, jej koordynator regionalny oraz tester stale czerpię dodatkowe korzyści podwajające zysk (m.in. wcześniejszy dostęp do zadania).
Zadania polegają na wykonaniu kilku banalnie prostych zdjęć w sklepie lub na zewnątrz. Przykładowo udajemy się do Żabki, fotografujemy konkretne czasopismo z wystawy i przesyłamy całość do weryfikacji. Za w/w czynność otrzymujemy wynagrodzenie w wysokości 12zł, które możemy przelać na Nasze konto PayPal (proces natychmiastowy) a z niego na Nasze konto bankowe lub jak kto woli… Od razu przeznaczyć na zakupy w internecie Wink
Aplikacja wymaga od Nas smartfona z systemem Android (w planach rozwój aplikacji na pozostałych platformach) oraz odrobiny chęci czyli tak naprawdę nie wiele.

Aplikację można pobrać pod tym linkiem: Sklep Play

Zachęcam jednak do odwiedzenia również strony internetowej:
http://www.buzzbee.pl/

Oraz forum dla użytkowników:
http://support.buzzbee.pl/

Ile na tym wszystkim zarobiłem? Jakiś czas temu straciłem rachubę… Wspomnę jednak, że jednego dnia podczas 1,5 godzinnego spaceru zarobiłem 110zł Smile

Pobierz BuzzBee już dziś i zacznij zarabianie od zaraz!

PS Wybaczcie, że nie dotyczy bezpośrednio zarabiania w internecie Smile


RE: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - DzejkobPL - 06-08-2015 17:11

Cytat:Przykładowo udajemy się do Żabki, fotografujemy konkretne czasopismo z wystawy i przesyłamy całość do weryfikacji. Za w/w czynność otrzymujemy wynagrodzenie w wysokości 12zł

Na pewno przetestuję, ciekawie to wygląda! Smile


RE: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - Prosiaczeq - 06-08-2015 17:16

Przetestujmy Smile


RE: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - dawid327 - 06-08-2015 17:39

Przetestuje Wink


RE: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - grzymu - 06-08-2015 18:23

Dodam, że wykonane przez Was zadania są oglądane w godzinach pracy czyli od 8 do 17 - jeśli zrobicie zadanie np o 19 to na weryfikacje musicie czekać do rana.
Na chwilę obecną najlepiej płatne z zadań jest za 1,70 i polega na sprawdzeniu ceny kawy i batoników w sklepie ale jutro od ok 11:00 będzie zadanie dla każdego z większego miasta za 8 zł (fotografowanie ekranów LED wyświetlających reklamę i sprawdzanie czy działają oraz czy nie oślepiają za bardzo Wink

Piszcie dodatkowo tutaj Wasze opinie Smile


RE: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - przemo2741 - 06-08-2015 22:36

moja zetka wraca z serwisu i też testuje Smile powodzenia wszystkim!


RE: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - DorszGaming - 06-08-2015 22:47

Ja już korzystam z tego od ponad kilku miesięcy, lecz mam problemy techniczne z apką.


RE: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - grzymu - 07-08-2015 09:39

Póki co to ciągle wersja beta z kilkoma większymi błędami - głównie optymalizacja na niektórych urządzeniach


RE: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - misterzelek - 07-08-2015 20:26

Juz pierwsza wypłata dzięki


RE: BuzzBee - Zarabianie Smartfonem! - grzymu - 07-08-2015 21:04

(07-08-2015 20:26)misterzelek napisał(a):  Juz pierwsza wypłata dzięki

Pochwal się ile wyciągnąłeś? Wink