Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4lead - problem z wyplata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 4lead - problem z wyplata (/Temat-4lead-problem-z-wyplata-119033)



4lead - problem z wyplata - Bidbar96 - 06-08-2015 15:26

Obrazujac całą stytuacje, jak wiecie postawili nowy serwis, polaczenie treesub i 4lead czyli LEADSALES. Do dzisiaj widnieje informacja w panelu 4lead ze gwarantują wyplaty w obu serwisach tj 4lead i treesub i mozna na nich spokojnie zarabiac.
Zmienili nawet minimum do wyplaty na 4lead z 50zl na 35zł, pieniadze jakie tam posiadałem 16zł nie chciałem odpuscic, zeby przepadły. Wiedzialem ze mi nie wyplaca takich groszy więc pomyslalem, trudno trzeba sie pomeczyc i dorobic te kilka zł do wyplaty. Tak więc zrobiłem, dozbierałem 24,5 wczoraj (kwota jaka tam dysponowałem 40,5zl) i zleciłem wyplate. Informuja ze wyplacaja od 8 do 16 w kazdy dzien roboczy. Wyplata zlecona wczoraj o 23 dzis o 16:20 ma status "oczekujaca". Postanowiłem wszystko wyjasnic na gg z gosciem od działu płatnosci.
Wszystko wytlumaczył mi tak pokretnie ze go nie zrozumiałem, stwierdzilem ze jeszcze raz mu zobrazuje cala sytuacje i to zrobilem. Wczesniej poprosil o dane do wyplaty które mu wyslalem, po tym jak drugi raz wytlumaczylem mu o co chodzi, wylaczyl GG i tyle go widziałem Big Grin Do tej pory niedostepny Smile


40złotych to grosze, wiem. Ale jakby nei było to MOJE pieniądze, pozatym wprowadzają w bląd piszac ze wyplacaja na obu serwisach i spokojnie mozna zarabiac.
Nie fajnie postąpili i nigdy wiecej nie skorzystam z ich serwisów. Smile


RE: 4lead - problem z wyplata - alfonsPL - 06-08-2015 15:27

Mi kiedyś zbanowali konto ze 150 zł za rzekomy spam na czacie. Undecided


RE: 4lead - problem z wyplata - Bidbar96 - 06-08-2015 15:31

Dodam że Pan Maciej odpowiedzialny za wyplaty powiedział mi iż pieniądze zarobione przed 1.08 i nie wypłacone przepadaja, okej, więc dlaczego 16złotych ktore zarobilem przed tym 1.08 nadal widniało w moim panelu i po zarobieniu tych 24,5 polączylo się w kwote 40.5 i mogłem to "wyplacic" ?Smile

Dobra, sprawa wyjasniona. Temat nieaktualny.

wyjasnione.
pieniadze w kwocie 16zl zarobione przed 1.08 przepadly, reszte wyplacili.


4lead - problem z wyplata - Admin - 11-08-2015 05:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.