Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense na Blogspot - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Adsense na Blogspot - pytanie (/Temat-Adsense-na-Blogspot-pytanie-119020)



Adsense na Blogspot - pytanie - Gregorczen - 06-08-2015 13:43

Witam, spotkałem się ostatnio z głosami, że aby włączyć reklamy Adsense na Blogspot to blog musi istnieć minimum 6 miesięcy. Wie ktoś może czy to prawda? Jest jakiś wymagany okres zanim opcja włączenia Adsense będzie dostęna? Czy można to już zrobić np. po kilku dniach od założenia bloga?


RE: Adsense na Blogspot - pytanie - PanCaro - 12-08-2015 01:38

Przeczytaj pomoc AdSense. Jest tam jasno napisane.


Szybciej wygooglujesz pomoc niż pisałeś tego posta.


RE: Adsense na Blogspot - pytanie - Corso - 16-08-2015 11:15

Nie prawda, ja po paru dniach włączyłem, tzn w sumie wygenerowałem reklamy w adsense i wkleiłem jako kod.


RE: Adsense na Blogspot - pytanie - WujRock - 16-08-2015 11:23

Jak będzie ruch to od razu zaakceptują Wink
A jak nie to rejestrujesz się na inną strone (robisz np artykuł na całą stronę o odchudzaniu) i generujesz nowy kod i dajesz na bloga.
Ja zrobilem tym sposobem i mi wypłacili Wink