Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook jak zwiększyć zasięg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook jak zwiększyć zasięg (/Temat-Facebook-jak-zwiekszyc-zasieg-119017)

Strony: 1 2


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - chomik3 - 15-08-2015 08:47

Weź też pod uwagę, że Facebook zmienia algorytmy na niekorzyść posiadania stron. Kiedyś post trafiał do większej ilości fanów.
Z tego co czytałem powyżej jakiejś liczby fanów automatycznie zmienia się % ludzi którzy to zobaczą. Kiedyś czytałem, że % ludzi którzy zobaczą Twój post to 6, potem zmienili na 4, potem na 2 i nie wiadomo czy jeszcze nie obniżają.
Taki sprytny zabieg FB - pokażą ludziom usługę, zapanuje moda na korzystanie przez duże firmy, a potem jeb - przytną wszystko i będą zarabiać na tym, by Twoi fani zobaczyli post.


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - piotrgk4 - 15-08-2015 17:12

A jakiś vouncher kupić? Potem duży jest spadek zasięgu w porównaniu przed kupowaniem?


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - prololex - 16-08-2015 06:57

(13-08-2015 17:37)piotrgk4 napisał(a):  Wymiana udostępnień nie wchodzi w grę, promowanie fp na innych stronach to muszę mieć normalny net. Zapłacić za reklamę chciałbym ale potrzebny mi vouncher facebook ads. Wie ktoś gdzie można kupić za w miarę normalną cene?

Facebook już nie obsługuje voucherów.


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - piotrgk4 - 16-08-2015 15:51

Wow... To widzę że jestem trochę zacofany :/ Nie wiem... Ktoś ma jakieś porady?


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - piotrgk4 - 21-08-2015 21:34

Ehhh ktokolwiek, cokolwiek?


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - prololex - 21-08-2015 21:42

(21-08-2015 21:34)piotrgk4 napisał(a):  Ehhh ktokolwiek, cokolwiek?

Napisałem Ci już wszystkie możliwe sposoby.


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - piotrgk4 - 24-08-2015 20:31

Okej widzę że nie ma chętnych do udzielania się bardziej bo wiadomo.... Po co robić sobie konkurencje. Niemniej dziękuje wszystkim którzy się odezwali i chcieli wziąć udział w konwersacji. Pozdrawiam. Temat do zamknięcia.