Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook jak zwiększyć zasięg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook jak zwiększyć zasięg (/Temat-Facebook-jak-zwiekszyc-zasieg-119017)

Strony: 1 2


Facebook jak zwiększyć zasięg - piotrgk4 - 06-08-2015 13:12

Witam...
Największy problem z którym się zmagam to zasięg... Kiedyś nie miałem problemów z osiągnięciem zasięgu 500k, 1kk wyświetleń w miesiącu. Teraz ledwo 200k i 250k wyświetleń filmików.
Fanpage jest związany z filmikami i prowadzę go dla zabawy, widowni.

I oto pytanie. Co robić by zwiększyć zasięg bo powiem szczerze że jak widzę po 2h filmik i ma tylko 250 wyświetleń to coś mnie trafia.

Oraz kolejne pytanie. Co mogę zrobić by podpromować fanpage by miał więcej wejść itp

(gdzie kupić vouncher do reklam oraz czy się opłaca?)

Z góry dziękuje za odpowiedź każdemu.


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - majkimajki - 07-08-2015 14:49

Wyluzuj, rob dalej swoje. Pamietaj ze sa wakacje, to normalne ze ruch jest znacznie mniejszy. Sprawdz w statystykach o jakiej porze dnia masz najwiecej odwiedzin i wtedy zacznij sie bawic. Po wakacjach i tych upalach wszystko wroci do normy.


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - prololex - 08-08-2015 08:38

Nie sądzę, aby wakacje były powodem mniejszej aktywności, na moich fp aktywność znacznie wzrosła w wakacje ( każdy ma urządzenie przenośne z internetem ). Do autora myśle, że dobrze było by wstawiać 3 dobre posty dziennie, szukaj filmików na dużych fp zagranicznych.


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - piotrgk4 - 08-08-2015 14:06

Filmików mi nie brakuje. Wrzucałem 10 filmików dziennie i uzyskiwałem 1/2 zasięgu co 6 miesięcy temu przy 2-3 filmikach...


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - piotrgk4 - 11-08-2015 20:19

Jakieś pomysły? Bo serio tragedia jak cholera....


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - mlody16918 - 11-08-2015 22:55

Powiem ta, zainwestuj w lepsze materiały bo te są słabe, dlatego nie ma zasięgu takiego jakiego oczekujesz. Chociaż i tak chyba nie jest zły jak na taki mały fanpage.


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - prololex - 12-08-2015 07:11

(08-08-2015 14:06)piotrgk4 napisał(a):  Filmików mi nie brakuje. Wrzucałem 10 filmików dziennie i uzyskiwałem 1/2 zasięgu co 6 miesięcy temu przy 2-3 filmikach...

Wrzucałeś, ale słabej jakości, bo widziałem na twoim fp opinie fanów, że filmiki do bani. 6 miesięcy temu zasięg fb był trochę lepszy, obecnie nie jest tak kolorowo jak kiedyś.


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - piotrgk4 - 12-08-2015 19:48

Opinia 2 osób poniżej 14 roku to praktycznie nie opinia. Proszę przeglądnąć starsze posty. W statusie wypowiadało się po 10 osób i w sumie było ok. Obecnie nawet po 4h zasięg to ledwie 500 w przypadku niektórych postów. Jak trochę poleżą to się zwiększa do 5k itp ale nadal to mało... Serio filmiki nie są problemem ale zasięg...


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - prololex - 13-08-2015 10:34

(12-08-2015 19:48)piotrgk4 napisał(a):  Opinia 2 osób poniżej 14 roku to praktycznie nie opinia. Proszę przeglądnąć starsze posty. W statusie wypowiadało się po 10 osób i w sumie było ok. Obecnie nawet po 4h zasięg to ledwie 500 w przypadku niektórych postów. Jak trochę poleżą to się zwiększa do 5k itp ale nadal to mało... Serio filmiki nie są problemem ale zasięg...


Na to już nic nie poradzisz, już nie jest tak jak kiedyś.
Chcesz mieć dobry zasięg, zapłać Facebookowi za reklamę, albo zwiększ liczbę fanów wymianą udostępnień, promowaniem fp na innych stronach.


RE: Facebook jak zwiększyć zasięg - piotrgk4 - 13-08-2015 17:37

Wymiana udostępnień nie wchodzi w grę, promowanie fp na innych stronach to muszę mieć normalny net. Zapłacić za reklamę chciałbym ale potrzebny mi vouncher facebook ads. Wie ktoś gdzie można kupić za w miarę normalną cene?