Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody (/Temat-Zamkniety-Pomysl-Nieoficjalne-Forum-UrwijNagrody-11900)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Czarny767 - 14-08-2010 22:06

Cześć,mam taki pomysł żeby wprowadzić takie pod forum
"Nieoficjalne Forum UrwijNagrody" . Czemu taki pomysł? Dlatego,że zauważyłem ,że coraz więcej osób zaczyna uczestniczyć w tej stronie.
Wyglądałoby mniej więcej tak jak "Nieoficjalne Forum Thisbox".
Zadania itp.


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - michal2612 - 14-08-2010 23:11

Jestem na tak, ponieważ masz racje stronka nie okazała się oszustwem lecz dobrym serwisem więc uważam że pod forum powinno powstać


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Boonys - 15-08-2010 08:15

Hmmmmmmm...Też jestem na tak,sam mam problemy z rozwiązaniem niektórych zadań i przydałoby się takie coś.


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - kreatywny - 15-08-2010 08:29

forum się przyda napewno bardziej od forum qday.pl poza tym niektóre zagadki śa dośc trudne jestem stanowczo na tak


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Songoku - 15-08-2010 09:41

Również jestem na TAK Smile


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Guru - 15-08-2010 09:47

no bardzo dobry pomysł czekamy na decyzje admina


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Bolt - 15-08-2010 10:15

tak, podoba mi się stronka Smile


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Admin - 15-08-2010 11:10

ktokolwiek cos tam juz wygral ?


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Bolt - 15-08-2010 11:11

doszła gra i kilka pendrive'ów z tego co widziałem


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Smerfetka - 15-08-2010 11:54

Na takeagift też na początku ktoś dostał xboxa 360 a potem strona okazała się wielkim SCAMEM. Zobaczmy wpierw postępy tej strony