Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage (/Temat-Fanpage-118911)



Fanpage - markow - 04-08-2015 12:28

witam jak zmienic nazwe fanpage która ma kilka tysiecy ? bo wiem ze mozna jakos ostatnio widziałem jak duze fanpage zmieniło nazwe


RE: Fanpage - majkimajki - 04-08-2015 13:16

wchodzisz na swoja strone glowna, po lewej stronie masz "informacje". Klikasz w to i tam masz opcje zmiany.


RE: Fanpage - markow - 04-08-2015 13:22

co ty gosciu mi gadasz nie ma takiej opcji przeciez


RE: Fanpage - MOSCHINO - 04-08-2015 13:48

Z tego co wiem, normalnie nie można zrobić takiej akcji. Chyba, że jest taka opcja płatna. Po 100 kliknięciach Like, nie można zmienić nazwy Smile


RE: Fanpage - markow - 04-08-2015 13:53

jednak mozna bo widze ze zmieniają a fanpage po kilka tysiecy wiec jak to jest


RE: Fanpage - MOSCHINO - 04-08-2015 14:05

Tego Ci nie powiem. W regulaminie jest tak, jak napisałem. Sam prowadzę kilka fanpage, z których jeden dostałem, i nie mogę zmienić jego nazwy, chociaż bardzo bym chciał, bo jest strasznie niemedialna Smile
Możliwe, że trzeba zgłosić się do administratorów i zapłacić.


RE: Fanpage - majkimajki - 04-08-2015 14:18

Jest taka opcja bo sam posiadam kilka fanpage gościu... wiec nie spamuj tylko sobie sprawdz ze nie ma z tym problemu....


RE: Fanpage - MOSCHINO - 04-08-2015 14:24

Zwracam honor, w zakładce informacje można zmienić. Wcześniej nie było takiej możliwości. Po prostu. Nie spamuję, tylko mówię zwyczajnie. Nie jestem Twoim gościem. Na takie spoufalanie się trzeba sobie zasłużyć.


RE: Fanpage - majkimajki - 04-08-2015 14:32

MOSCHINO, to nie bylo do Ciebie tylko do tego co temat zalozyl.


Fanpage - Admin - 11-08-2015 06:03

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.