Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Meil do lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Meil do lockerz (/Temat-Meil-do-lockerz-1189)



Meil do lockerz - Pysik89 - 27-01-2010 22:35

Hey lockerz

Piszę do was w sprawie tak zwanych fake kont... Posiadam w swojej liście znajomych jedno konto z danymi typu
"snajper039 tiger462" co mam z takim kontem zrobić? uznajecie takie konta jako nie uczciwe? Ja jako osoba wysyłająca zaproszenie
nie mam wpływu na to co dana osoba tam wypisuje, starałem się wysyłać zaproszenia wszystkim swoim znajomym, jednakże nie wiem
ile osób podało swoje prawdziwe dane a ile fikcyjne-Chce to wam zgłosić ponieważ nie chce mieć w związku z tym jakiś problemów...
posiadam również w swojej liście znajomych jedno konto z tego samego
adresu IP ( jest to konto mojej narzeczonej, jednakże nie zawsze z niego korzysta-brak czasu)
Podczas wysyłania zaproszeń robiłem to w 100% uczciwie, jednakże wolałbym mieć pewność czy któreś
z tych kont nie zostanie uznane przez was jako fikcyjne, jeśli uważacie że konto typu "snajper039 tiger462" jest kontem
nie uczciwym to proszę o usuniecie go z mojej listy znajomych...chcę być uczciwy wobec was i mieć równocześnie pewność, że moje konto jest czyste i nie utracę statusu Z-listera.
Mam również pytanie odnośnie statusu Z-listera mam spodziewać się z waszej strony jakiegoś potwierdzenia zdobycia go?
Z góry dziękuje za pomoc...

Pozdrawiam Pysik Tomasz

Będe wdzięczny za przetłumaczenie tego tekstu


RE: Meil do lockerz - Kleszczman - 28-01-2010 00:14

A ja będę wdzięczny jak napiszesz tą prośbę w odpowiednim wątku: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=911 Smile


Meil do lockerz - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.