Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stałe IP - jedno konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stałe IP - jedno konto (/Temat-Stale-IP-jedno-konto-118895)

Strony: 1 2


Stałe IP - jedno konto - Pink134lol - 04-08-2015 09:40

Jw. Czy taka opcja istnieje na forum? Nie zamierzam zakładać drugiego konta, ale mimo wszystko, widząc ostatnie wydarzenia, kiedy to pada już kolejne multi osoby, która wydawała się zaufana, a wycyckała innego użytkownika na grube pieniądze, człowiek zastanawia się, czy aby na pewno takie zabezpieczenie istnieje, a jeśli nie, to powinniście je wprowadzić. Nie każdy oszust ma stałe IP, ale często widziałem, gdy ktoś udostępniał wykaz logów z użytkowania IP, że korzystało z jednego kilka nicków = 1 osoba. Myślę, że w ten sposób można ukrócić działania wielu oszustom i niepotrzebnym spamerom.


RE: Stałe IP - jedno konto - Admin - 04-08-2015 12:23

Przeczytałem to 2x i dalej nic mądrego z tego co napisałeś nie wyciągnąłem :|


RE: Stałe IP - jedno konto - Mercz - 04-08-2015 12:25

nie rozumiem:/


RE: Stałe IP - jedno konto - Krissu - 04-08-2015 12:25

Chodzi o to, czy nie może być tak, że z jednego IP może być założone jedno konto. Rozumiem to tak: nieraz są oszuści, co zakładają po 50kont z jednego IP i taki surfer czy Corist - pozdrawiam impreza - wrzucają screena z loginami osób, które logowały się z tego IP.


RE: Stałe IP - jedno konto - Tidus - 04-08-2015 12:26

Chodzi mu, aby wprowadzić maksymalną liczbę kont na jedno ip. W tym przypadku jedno ip=jedno konto i brak możliwości zarejestrowania drugiego konta


RE: Stałe IP - jedno konto - Mercz - 04-08-2015 12:27

Ach, to już rozumiem. jest mysl warta uwagi, ale czy tak się da? jakoś zablokować rejestracje?


RE: Stałe IP - jedno konto - Admin - 04-08-2015 12:28

Jeśli jest tak jak piszesz Krisu to autor tematu ma zerowe pojęcie o dynamiczności adresów ip jak i strukturach internetu... Nie mówiąc już, że taki pomysł sam w sobie jest głupi i niczego nie zmieni, a wręcz przeciwnie.

(04-08-2015 12:26)Tidus napisał(a):  Chodzi mu, aby wprowadzić maksymalną liczbę kont na jedno ip. W tym przypadku jedno ip=jedno konto i brak możliwości zarejestrowania drugiego konta

To już jest w ogóle głupota do potęgi, zakładając że na osiedlach mają jedno ip na parę bloków. A adresy większości providerów są dynamiczne i jutro możesz je mieć ty, a pojutrze ja.


RE: Stałe IP - jedno konto - DreamCh - 04-08-2015 12:28

Jak ktoś będzie chciał kogoś oszukać to kupi proxy za 3 zyle i założy drugie konto. Niepotrzebne mu zmienne ip. Trzeba się pilnować i czytać ze zrozumieniem - taka mała ironia Huh


RE: Stałe IP - jedno konto - Pink134lol - 04-08-2015 12:33

@[Admin] Czy jeśli podrzucam pomysł, muszę mieć opanowaną w 100% wiedzę na jego temat? Nie pisz więc, że ktoś tu ma problem z logicznym myśleniem [ja], ponieważ inni musieli ci tłumaczyć moje słowa. Uważam, że nie każdy będzie próbować wykupować jakiekolwiek proxy. Te co kombinują, będą kombinować, ale inni spamerzy i osoby, których non stop linki do profili sa podawane na SB, będą skrupulatnie blokowane.


RE: Stałe IP - jedno konto - twardy - 04-08-2015 12:36

(04-08-2015 12:33)Pink134lol napisał(a):  @[Admin] Czy jeśli podrzucam pomysł, muszę mieć opanowaną w 100% wiedzę na jego temat? Nie pisz więc, że ktoś tu ma problem z logicznym myśleniem [ja], ponieważ inni musieli ci tłumaczyć moje słowa. Uważam, że nie każdy będzie próbować wykupować jakiekolwiek proxy. Te co kombinują, będą kombinować, ale inni spamerzy i osoby, których non stop linki do profili sa podawane na SB, będą skrupulatnie blokowane.

Walka z wiatrakami, jak ktos chce pospamowac zawsze znajdzie sposob. Wkurzy to tylko normalnych userow - prawie kazdy mobilny net to zmienne itp, neostrada itp. Bez sensu.