Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z domeną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Problem z domeną (/Temat-Problem-z-domena-118874)



Problem z domeną - RemoverPL - 03-08-2015 20:30

Cześć mam problem. Kupiłem ostatnio domenę na mintshost.pl + hosting. Niezależnie od plików moja strona wygląda tak:


[Obrazek: 55bfbe3fa728e.jpg]


Pomocy! Big Grin


RE: Problem z domeną - Nektus - 03-08-2015 20:32

Domena ma ustawione dobre DNS-y, a może nie masz dodanej domeny do przestrzeni hostingu?


RE: Problem z domeną - linoskoczek - 03-08-2015 21:33

Wtedy nie wyświetlałoby się takie coś.

Napisz do mnie PW z nazwą domeny i sprawdzę, jak to wygląda. Mi tak, jakby ktoś przepiął Twoją domenę (dosłownie - ukradł).


RE: Problem z domeną - RemoverPL - 04-08-2015 09:27

@[Nektus] ma rację, były ustawione złe DNSy Tongue Troszkę dziwne, że nie były automatycznie ustawione poprawnie, skoro kupiłem hosting i domenę w 1 serwisie Tongue


RE: Problem z domeną - prelude - 04-08-2015 09:58

tak u nich jest i już zwracałem im na to uwagę... nie dość, że nie ustawia automatycznie dnsów na ich serwer to jeszcze zmienione ręcznie zaraz po zakupie, gdy już domena odpaliła po paru godzinach...zmieniło ponownie dnsy na parking..