Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Benzcel - uwaga oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Benzcel - uwaga oszust! (/Temat-Benzcel-uwaga-oszust-118869)

Strony: 1 2


Benzcel - uwaga oszust! - jujo - 03-08-2015 19:26

Witam. Jakiś czas temu [ok. rok] zakupiłem od użytkownika benzcel klucz do GSA. Po roku klucz przestał działać. Napisałem do GSA, zaś oni odpisali, że z klucza korzystają również osoby trzecie i dopóki się to nie zmieni - nie będę mógł włączać programu. Z użytkownikiem nie ma kontaktu również e-mailowego. Proszę wszystkie osoby, które również odkupiły od niego serialkey (sprzedawał po mnie jeszcze jakieś klucze do GSA zapewne to cały czas był ten sam serial) o kontakt - razem może coś osiągniemy.

Pozdrawiam


RE: Benzcel - uwaga oszust! - Mercz - 04-08-2015 14:32

Wątpię, czy kogoś takiego znajdziesz. Ale oznacz go, koles normlanie wchodzi codziennie na forum @[benzcel]


RE: Benzcel - uwaga oszust! - benzcel - 04-08-2015 18:44

Nie było mnie na forum ani na gadu gadu ponieważ nie logowalem się. Nie możliwe by wystąpiła taka sytuacja, prześlij mi screeny z majlowania na PW. Coś poradzimy ale wątpię by było to prawda, była już taka sytuacja jak sam do mnie pisałeś już kiedyś kiedyś i to rozwiazalismy. Dzisiaj pierwszy raz się zalogowałem na forum od pół roku. Nie mam już GG, jedyny kontakt forum.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Klucz nie został sprzedawany żadnej osobie trzeciej natomiast zaś, mail od gsa jest dalej na mojej skrzynce.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Benzcel - uwaga oszust! - Mercz - 04-08-2015 19:02

(03-08-2015 15:20)explrlz napisał(a):  Panowie!

Zarabia ktoś tu na programach partnerskich (typu aliorbank, mbank itp)?

(04-08-2015 18:44)benzcel napisał(a):  Nie było mnie na forum ani na gadu gadu ponieważ nie logowalem się. Nie możliwe by wystąpiła taka sytuacja, prześlij mi screeny z majlowania na PW. Coś poradzimy ale wątpię by było to prawda, była już taka sytuacja jak sam do mnie pisałeś już kiedyś kiedyś i to rozwiazalismy. Dzisiaj pierwszy raz się zalogowałem na forum od pół roku. Nie mam już GG, jedyny kontakt forum.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Klucz nie został sprzedawany żadnej osobie trzeciej natomiast zaś, mail od gsa jest dalej na mojej skrzynce.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jak patrzyłem Twój profil WCZORAJ "ostatnio aktywny: DZISIAJ o ..." dlatego napisałem autorowi, że normalnie jesteś, bo wczoraj byłeś Wink


RE: Benzcel - uwaga oszust! - benzcel - 04-08-2015 19:03

Zapytaj się admina kiedy było ostatnie logowanie, pozdrawiam Smile

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Benzcel - uwaga oszust! - Mercz - 04-08-2015 19:10

Szczerze powiedziawszy, to mało mnie to interesuję. U mnie pokazało, że byłeś wczoraj. No cóż, może to coś u mnie. Najważniejsze by się rozwiązał problem, o którym napisał autor tematu.


RE: Benzcel - uwaga oszust! - mikuss - 04-08-2015 19:37

(04-08-2015 19:03)benzcel napisał(a):  Zapytaj się admina kiedy było ostatnie logowanie, pozdrawiam Smile

@[Admin] zostałeś wezwany do "tablicy"


RE: Benzcel - uwaga oszust! - benzcel - 04-08-2015 19:39

Zapraszamy Smile

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Benzcel - uwaga oszust! - Admin - 05-08-2015 05:44

Co wy z tym logowaniem - nie ma to najmniejszego znaczenia czy logował się tydzień temu czy pół roku. Sprawę wyjaśnijcie między sobą.


RE: Benzcel - uwaga oszust! - jujo - 05-08-2015 10:17

Napisałem do benzcel'a na PW. Poczekamy na rozwiązanie sytuacji.