Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting pod stronę al'a Bezuzyteczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting pod stronę al'a Bezuzyteczna (/Temat-Hosting-pod-strone-al-a-Bezuzyteczna-118835)



Hosting pod stronę al'a Bezuzyteczna - Nescafe - 02-08-2015 23:49

Cześć. Na dniach otwieram dosyć potężny serwis podobny do popularnej strony bezuzyteczna. Został mi wybór hostingu który to wszystko utrzyma przy życiu. Reklama również planuje się dosyć spora a co za tym idzie ruch na stronie będzie pewnie duży. Co możecie mi polecić w przystępnych cenach?

Hosting potrzebny pod stronę + aplikację facebook.


RE: Hosting pod stronę al'a Bezuzyteczna - mordimer12 - 02-08-2015 23:52

Hosting www profesional z mintshostu + wplnsklep.com (płacisz polowe ceny)


RE: Hosting pod stronę al'a Bezuzyteczna - linoskoczek - 03-08-2015 20:31

WWW nie starczy pod to. Jeśli piszesz potężny (a to pojęcie względne) to sugerowałbym najtańszy dedyk z Mintshost.pl. Rabat 20% na niego zadziała, większych nie ma. Zobacz kody rabatowe tutaj.

I tak jak pisal mordimer12, na wPLNsklep.com kupisz wPLN i wyjdzie kolejne 50% taniej.


RE: Hosting pod stronę al'a Bezuzyteczna - warinka - 03-08-2015 20:44

ŻADNEGO MINTHOSTU CZY BIZNES HOSTU
Jeżeli chcesz sie wkuwiać w losowych sytuacjach z "LOSOWYCH" przerw w dostawie usług to polecam.
Miałem tam kilka vpsów, usług www znaczy mam, ale stoją opłacone i nieużywane bo już mi się znudziło pisanie do tych pajaców z pytaniami "dlaczego tym razem mój serwer nie działa"
po za tym przy większym ruchu też potrafią się cyrki dziać, bo jednak klient nie jest opłacalny, bo zjada za dużo transferu Wink
mydevil.net, ultimahost - moje strzały, pozdro nie mam z nimi żadnych problemów, a na stronach mam po 3-5k online


RE: Hosting pod stronę al'a Bezuzyteczna - linoskoczek - 03-08-2015 21:29

Dlatego poleciłem dedyka, mógłbyś chociaż to przeczytać.


RE: Hosting pod stronę al'a Bezuzyteczna - Nescafe - 08-08-2015 12:11

Tak teraz myślę i ten dedyk to nie jest głupia sprawa, pomyślę nad tym. Dziękuję za pomoc, temat uważam za rozwiązany.


RE: Hosting pod stronę al'a Bezuzyteczna - linoskoczek - 09-08-2015 20:32

Dalej mają ofertę z DirectAdminem, wiec będziesz się czuł jak na zwykłym hostingu, ale z mocnym kopniakiem i bez przeszkód. Pod duze serwisy ciężko dobierać WWW/VPS, bo można trafić na zapchany serwer (Mintshost niestety jest specjalistą w tej dziedzinie) i muli Ci przez współlokatorów Tongue