Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z indeksacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem z indeksacja (/Temat-Problem-z-indeksacja-118821)



Problem z indeksacja - mordimer12 - 02-08-2015 18:40

Siema,

mam problem z indeksacją moich wpisów na nowym blogu. Chodzi o to, że piszę posta, a następnie generuje mapę strony za pomocą pluginu WP którego używam od zawsze, ale jednak w GWT wyskakuje błąd "Mapa witryny wydaje się być stroną HTML. Zamiast tego należy użyć obsługiwanego formatu mapy witryny.". Próbowałem innych pluginów/generatorów i nic. Jakieś pomysły?


RE: Problem z indeksacja - ontoru - 02-08-2015 22:44

Nie wiem z jakiej wtyczki korzystasz ale polecam All in one SEO tam masz generator mapy witryny następnie w Google Tools wstawiasz sitemap.xml i gotowe.


RE: Problem z indeksacja - mordimer12 - 02-08-2015 23:27

No korzystalem wlasnie z niej tez i ten sam blad


RE: Problem z indeksacja - fastrets - 03-08-2015 06:11

Cytat:Mam problem z indeksacją moich wpisów na nowym blogu.

Wyślij je ręcznie do indeksacji za pomocą GWT , do paru minut będą widoczne w wyszukiwarce.

Wchodzisz w gwt/pulpit nawigacyjny/indeksowanie/pobierz jako google/i tam podajesz link do twojego posta , potem klikasz pobierz a następnie zweryfikuj i gotowe.


RE: Problem z indeksacja - Lotheo - 03-08-2015 06:43

Wybaczcie za off-top, ale muszę to napisać. Wychodzą teraz na jaw Twoje bajkowe opowieści. Pracujesz 2 lata przy własnych stronach, a tak banalny problem z sitemapą, zmusił Cię do założenia wątku tutaj? Więc, skończ już bajki pisać i robić z siebie wielkiego znawcę Smile

Coś na potwierdzenie Moich słów
[Obrazek: 57dUYLV.png]


RE: Problem z indeksacja - mordimer12 - 03-08-2015 11:17

No i? Nigdy nie miałem takiego błędu więc mam problem, ale oczywiście musisz wklepać tutaj swoje cztery litery, żeby nabić sobie posty, bo widzę, że tylko tym potrafisz się dowartościować Big Grin