Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera (/Temat-Dziennik-Pracy-Kanal-YouTube-od-zera-118820)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - saq714 - 27-08-2015 15:30

(27-08-2015 14:07)Styler napisał(a):  Trzeba mieć conajmniej te 1k wyświetleń codziennie żeby opłacało się włączać adsense.
Dlaczego chłopakowi głupoty człowieku piszesz?


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - Sofokles - 27-08-2015 16:25

W gruncie rzeczy, to czemu miałbyś chociaż dzień czekać na włączenie Adsense? W czymkolwiek ono przeszkadza? Po co marnować ruch i czekać na jakiś próg pułap cokolwiek? Aktualnie z tego co widzę już masz prawie 100k wyświetleń, a co w momencie, gdy skoczy Ci viralka, i zmarnujesz kolejne 100 - 200 k ruchu ?

Radzę Ci włączać reklamy czym prędzej, nigdy nie wiadomo co się trafi i jaki profit możesz złapać.


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - Styler - 27-08-2015 16:27

Sam przy 150-200 wyświetleniach dziennie (na próbę wrzuciłem kilka filmików) zarabiam może 26-27gr/24h czyli całe nic a jednak użytkownicy inaczej patrzą na filmy z reklamami i te bez. Może wam się wydaje, że to nie ma znaczenia jednak ma i to ogromne. Wiadomo, że opłaca się włączać AdSense mimo to, ale moim zdaniem dopiero gdy zacznie ono przynosić sensowne korzyści.


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - freestyper - 27-08-2015 16:37

Mimo wszystko jeszcze troche poczekam... Kanał ma zaledwie miesiąc i "stworzyłem" go w wakacyjnym okresie ... gdzie wiadomo mniej ludzi spędza czas przed komputerem.


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - szymon034 - 27-08-2015 17:24

Ja adsense podpiąłem bardzo szybko, jakoś po tygodniu od wrzucenia 4 filmików. Średnio przez 5 miesięcy wchodziło po 800 osób dziennie (rekord to chyba 1100, najmniej jakoś 600) co dało zarobek 550zł. Wiadomo fortuna to nie jest, ale to pokazuję, że jak się chce na YT zarabiać to można i to bardzo łatwo. Ja poświęciłem może godzinę czasu na to i później już tylko dochód pasywny. Łatwo obliczyć, że jakbym wrzucił 100 filmików (przyjmując, że wypozycjonują się podobnie jak tamte 4, a nie jest to jakoś ultra trudne) to miesięcznie zarabiałbym już 2500zł. Na twoim miejscu podpinałbym już adsense Smile


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - freestyper - 27-08-2015 17:35

A powiedz jaką miałeś tematykę kanału ?


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - szymon034 - 27-08-2015 17:56

Bajki Smile


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - kamilg49 - 28-08-2015 08:31

podasz kanał ?


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - szymon034 - 28-08-2015 09:41

Kamil, raczej niechętnie, bo z wieloletniego doświadczenia forumowego wiem, że zdarzają się bardzo mili użytkownicy, którzy chociaż dla zabicia wolnego czasu zgłoszą kanał czy cokolwiek. Ale nic wyrafinowanego, wrzucone kilka bajek, opis praktycznie żaden. Tagi i tyle Smile


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - 8gruzin8 - 28-08-2015 10:23

Apel do wszystkich czytających ten temat:

!!!!!Subskrybyjcie jego kanał i lajkujcie jego filmiki - niech się chłopakowi wiedzie coraz lepiej bo pracowity jest i nie naciąga innych na smski tylko na legalu działa!!!!


HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh