Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera (/Temat-Dziennik-Pracy-Kanal-YouTube-od-zera-118820)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - piotrgk4 - 17-09-2015 22:41

Zakończyłeś działalność?


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - freestyper - 20-09-2015 14:09

Nie zakonczylem . Poprostu troszke mi brakuje czasu. Ale niebawem pojawi sie kolejny filmik.


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - SurpriseYT - 01-10-2015 18:40

PięknySmile masz skrzynke zapchana


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - freestyper - 01-10-2015 19:02

juz zrobione

(01-10-2015 18:40)SurpriseYT napisał(a):  PięknySmile masz skrzynke zapchana


czekam na wiadomosc


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - MarcinWojas - 28-11-2015 10:01

Przecież i tak na tym nie zarobisz bo pewnie takie firmy jak np Jukin Media zgłosiły rozczenia do praw i to oni zarabiają na tych filmach


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - ScroX - 28-11-2015 10:16

Czasem za bardzo skupiasz się na filmach i ich ilości zamiast na promocji samych filmów, ja na swój kanał poświęciłem może z hmm.. kilkanaście minut dziennie przez około tydzień ? a na ten moment wyświetleń kanału jest ponad 700 tysięcy ( dużo z nich to wyświetlenia dużo płatne ) obecny miesiąc to czysty automat generujący 2-4 tysiące wyświetleń dziennie z RPM około 14,00 zł.

Także więcej promocji a wszystko samo się rozwinie i niepotrzebne są tutaj zboczone miniaturki Smile