Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera (/Temat-Dziennik-Pracy-Kanal-YouTube-od-zera-118820)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - freestyper - 02-09-2015 14:57

Dzięki Big Grin Musze pomyśleć nad miniaturką bo teraz widze że ma ogromne znaczenia ... Ludzie klikają jak widzą laske, cycki, tyłek ... taka prawda


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - freestyper - 02-09-2015 18:39

Witam
Przymierzam sie do kolejnego filmiku. Z racji tego że zmieniam miniaturki filmów na mniej standardowe to już powoli rozglądam się za jakimiś "chwytliwymi, ciekawymi" miniaturkami.

Pytanie czy isnieje jakiś serwis darmowy lub platny z takimi miniaturkami, zdjęciami ? Najlepiej laski w niecodziennych sytuacjach cos w tym stylu.


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - worlej1 - 03-09-2015 06:34

w przypadku takich filmików najlepiej sprawdzają się laski z dużymi dekoltami na miniaturkach Big Grin ostatnio na yt widziałem filmiki "Wpadki dziennikarzy" który był żywcem skopiowany z innego kanału na miniaturce prezenterka z dużym dekoltem i 420k wyświetleń Big Grin. o ten https://www.youtube.com/watch?v=A5DiqYTgCcg
Koleś żywcem ściąga filmy od innych, a wyświetlenia na nich robi dosyć spore


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - Sunspear - 03-09-2015 06:56

Świetny pomysł na hobby, freestyper! Bardzo podoba mi się twoje podejście i chęci do działania, nawet po jednym subie Wink

Nie bawię się w YT, ale możesz powiedzieć jakie są wymiary miniatury do filmiku? Spróbuję ci coś wtedy podpowiedzieć z tymi obrazkami.

Pozdrawiam,
Sunspear


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - Dzonyy - 03-09-2015 09:13

Najlepsza rozdzielczość miniatury to 1280x720


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - freestyper - 03-09-2015 14:08

(03-09-2015 09:13)Dzonyy napisał(a):  Najlepsza rozdzielczość miniatury to 1280x720

dokładnie taki rozmiar.


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - freestyper - 03-09-2015 20:08

Witam

Wczoraj zakupiłem Fanpage dla promocji kanału YT oraz filmików. Za FP zaplaciłem 20 zł - Fanów jak dotąd
4218 i ciągle rośnie Big Grin

Pytanie do bardziej ogarniętych z tematem prowadzenia FP. Jak najlepiej prowadzić taki FP tzn głównie chodzi mi o to ile postów dziennie dodawać aby ten zasięg był w miare wysoki.

Pozdrawiam


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - Dzonyy - 03-09-2015 21:13

Najlepiej 2-3 posty dziennie w wieczornych godzinach Smile


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - saq714 - 03-09-2015 21:14

Co do fp to najważniejsze jest reguralne postowanie. Gdy zaniechasz postowania zasieg zaczyna spadać. Rób s4s by przyciągnąć więcej fanów bądź wykup reklamę fanpaga U innych fp .


RE: Dziennik Pracy - Kanał YouTube od zera - freestyper - 03-09-2015 22:02

Dzieki za cenne rady