Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mintshost i domena az.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Mintshost i domena az.pl (/Temat-Mintshost-i-domena-az-pl-118815)



Mintshost i domena az.pl - kacperek1212 - 02-08-2015 15:46

Witam, mam pewniem problem z 4 dni temu podpiąłem DNS'y z az.pl pod hosting, jednak nie wszystkim strona działa, u mnie na komputerze działa, u mojego kolegi już nie jest wyświetlana "strona internetowa jest niedostępna" Gdy wchodzę przez internet z komórki to samo. U mojego kuzyna to samo. Zna ktoś rozwiązanie problemu?


RE: Mintshost i domena az.pl - jamroczik - 02-08-2015 16:09

A we whois sa zmienione dnsy - jak tak to musisz czekac.


RE: Mintshost i domena az.pl - prelude - 02-08-2015 16:10

a to ciekawe co piszesz, bo własnie cos mnie naszło i kupiłem rano na szybko serwerek w mint i domene com u nich (tak, wiem wiem propagacja dns może potrwać, ALE...) i tak sobie czekam aż zatrybi... godzinę temu kupiłem domenę w innej firmie (tez com) i zatrybiła w ciągu 5min... pomijam fakt, że kupując/rejestrując tą domenę w mint dopiero po paru minutach się kapnąłem, że muszę ręcznie zmienić jej dnsy na mint (@#$@#) :] ale tymi 4 dniami to mnie zmartwiłesSmile


RE: Mintshost i domena az.pl - kacperek1212 - 02-08-2015 16:17

Ale to dziwne, że u mnie śmiga bez problemu