Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych (/Temat-Spis-Pasywnych-Programow-Zarobkowych-118796)

Strony: 1 2


Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - DeI - 02-08-2015 03:24

Temat do Usunięcia


RE: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - Fricooo - 02-08-2015 09:49

Wszystkie te programy są już dokładnie opisane na forum, więc chyba Twój temat nie ma kompletnego sensu, bo nie wniosłeś nic nowego.


RE: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - drynd3k - 03-08-2015 15:06

A mnie sie podoba taka forma listy, wszystko przejrzyste, klarowne, wiadomo o co chodzi.
Ryzyko (co prawda uznaniowe ale zawsze coś) opisane. Napisane wszystko co trzeba wiedzieć przed wejściem w hyipa.


RE: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - patulsky1337 - 03-08-2015 15:53

Brakuje popularnych jak PaidVerts czy Digadz... ale ogólnie jest spoko... ładna przejrzysta lista... jednak fajnie by było jakbyś ją wzbogacił o kilka pozycji.


RE: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - Annuitant - 03-08-2015 21:17

Przecież Digadz to SCAM, więc to tu opisywać Smile?


RE: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - DeI - 04-08-2015 00:02

(02-08-2015 09:49)Fricooo napisał(a):  Wszystkie te programy są już dokładnie opisane na forum, więc chyba Twój temat nie ma kompletnego sensu, bo nie wniosłeś nic nowego.

Jest większość ale nie wszystko część pochodzi z mojego doświadczenia własnego a także z informacji zdobytych poza forum
Jednakże taka wiedza jest rozciągnięta na kilka stron forumowych postów jeśli ktoś chce spędzić kilka godzin na czytaniu to zapraszam do miłej lektury.

Edit. Z tego co czytam najnowsze posty PaidVerts ma spore problemy dlatego też nie będę marnował czasu aby się zapoznawać z tym programem


RE: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - Captain - 04-08-2015 00:29

Odradzam ten Cyclix z recyklingiem. Czytałem troszkę o tym programie i strasznie podejrzanie to wygląda i też możliwe, że żaden faktyczny recykling za tym nie stoi.
A właściciele, sposób w jaki sie wypowiadają etc nie budzi ani trochę zaufania. Wręcz przeciwnie.


RE: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - patulsky1337 - 04-08-2015 16:54

(03-08-2015 21:17)Annuitant napisał(a):  Przecież Digadz to SCAM, więc to tu opisywać Smile?

SCAM?

To dlaczego dostałem wypłatę Rolleyes


RE: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - Annuitant - 04-08-2015 18:02

Kiedy?


RE: Spis Pasywnych Programów Zarobkowych - DeI - 05-08-2015 04:06

Dodałem nową pozycję a mianowicie Zarabianie z Nitramem.

Mam na oku jeszcze jeden obiecujący program który niedługo zostanie w pełni otwarty.