Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie aplikacji mobilnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Tworzenie aplikacji mobilnych (/Temat-Tworzenie-aplikacji-mobilnych-118790)



Tworzenie aplikacji mobilnych - Slight - 01-08-2015 20:39

Witam. Zastanawiam się nad zrobieniem kursu, a raczej kursów dot. projektowania aplikacji na system Android. Czy jest może ktoś tu na forum, kto może zarabia coś na tym?


RE: Tworzenie aplikacji mobilnych - Marian_xxx - 02-08-2015 12:10

Kursy? - Coś to da, ale zależy kursy dotyczące czego?

Potrzebujesz - Rozeznania w grafice - Jeśli 3D to proponuje program "blender", dodatkowo jakiś do tekstur typu gimp, photoshop. Jeśli brzemie w tobie choć mały talent i masz rozeznanie 3D to w kilka miesięcy myslę, że uda ci się stworzyć prawidlową grafike na urzzadzenia mobilne - Pamiętajmy, telefon to nie PC, więc trzeba ograniczyć liczbę poly. ( trojkatów)

Dodatkowo programowanie - Do gier 3D nie wiem czy wystarczy ci internetowy kurs, trochę z tym roboty jest, może jakiś kilku tygodniowy kurs w jakieś szkole?

Dodatkowo jakiś program typu Unity - Trzeba się zaznajomić z tym programem itd Big Grin

Ogółem na to wszystko zejdzie ci z rok minimum Sad

Wiem po sobie, że na grach mobilnych nie da się zbytnio zarobić - Chyba, że darmowa z reklamami, ale też nie nachalnymi, dodatkowo musisz mieć pomysł na miare Angry Birds Big Grin

Jednym słowem wydaje mi się, że to nie jest warte zachodu, najlepiej nauczyć się jednego fachu np. grafiki,

Kiedyś zatrudniłem freelancera, zapłacilem 500zł za grę myśląć " no no, gra gotowa to będzie duużo zarabiać" - Jednak gra sprzedała się w 5 egzemplarzach, potem spadla na dół i .... słuch o niej zaginął Smile

Pozdrawiam


RE: Tworzenie aplikacji mobilnych - żółw - 04-08-2015 12:02

a wgl są gdzieś tak łatwo dostępne takie kursy? bo ja się nie spotkałem jeszcze


RE: Tworzenie aplikacji mobilnych - Haxite - 04-08-2015 12:17

Oczywiście, że są tylko trzeba poszukać w polskim internecie znalazłem parę miesięcy temu jakieś podstawy. Po coś zaawansowanego niestety musisz wybrać się na angielskie stronki, fora i blogi wraz z całą dokumentacją. Nic trudnego znaleźć informacje na ten temat, np. poczytaj o "android studio".