Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwanie filmów z YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Usuwanie filmów z YT (/Temat-Usuwanie-filmow-z-YT-118788)

Strony: 1 2


RE: Usuwanie filmów z YT - DonWestbam - 03-08-2015 15:36

(03-08-2015 01:50)flown napisał(a):  Na addmefast nie opłaca sie nabijać wyświetleń, bo filmy szybko padają. Ja zawsze używałem vagexa, ale trzeba sie tam załapać na otwarcie naboru. Na qqtube jest pierwsze 1k views za darmo. Ludzie polecają też YTmonster, ale nie korzystałem, wiec sie nie wypowiadam na jego temat.

No udało mi się dziś zrobić konto na vegax'ie, wydaje się ciekawy ale wolno nabija pkt Big Grin Może przynajmniej wejścia z niego będą coś warte Wink
Na YTmonter też zrobiłem konto i też sam nabija pkt i trochę szybciej niż vegax. Pokombinuje kilka dni z nich i zobaczymy co wyjdzie Wink


RE: Usuwanie filmów z YT - Pink134lol - 03-08-2015 15:43

@[DonWestbam] Pamiętaj, że obecnie YTMonster ma możliwość tylko dodawania komentarzy oraz subskrypcji, like i views tymczasowo wyłączone i nie wiadomo, kiedy się pojawią.


RE: Usuwanie filmów z YT - DonWestbam - 03-08-2015 15:50

No dzięki. Jeszcze nie dodawałem tam filmu także nie wiedziałem Tongue

A coś jeszcze ciekawego jest do viewsów ?


RE: Usuwanie filmów z YT - flown - 03-08-2015 17:45

(03-08-2015 15:50)DonWestbam napisał(a):  No dzięki. Jeszcze nie dodawałem tam filmu także nie wiedziałem Tongue

A coś jeszcze ciekawego jest do viewsów ?

Jeszcze view2.be mi się przypomniało. W strefie wtajemniczonych jest nawet do tego trick na szybkie punkty od AnnaKa.

@edit: No i jeszcze EnhanceViews (daje HR views, ale raczej już nie działa), U2bviews (chyba to samo).


RE: Usuwanie filmów z YT - DonWestbam - 03-08-2015 19:53

No przypomniały mi się te stare: SYV, Enhance Views i u2b. Ale lipa, chyba nie działają Tongue

A do strefy wtajemniczonych niestety nie mam wstępu póki co, ale nie obrażę się gdybyś mi to podesłał Big Grin


Usuwanie filmów z YT - Admin - 11-08-2015 06:11

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.