Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwanie filmów z YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Usuwanie filmów z YT (/Temat-Usuwanie-filmow-z-YT-118788)

Strony: 1 2


Usuwanie filmów z YT - DonWestbam - 01-08-2015 19:58

Witam. Mam problem z filmami z hackami na YT. Około 2 tyg temu wrzuciłem 12 filmów na YT na różnych kontach ale filmy te nie były otagowane ani reklamowane i przez te 2 tyg zebrały po około 15 wejść. Wczoraj zacząłem je tagować i od razu po dodaniu tagów i extra tagów w opisie film dostaje "Odrzucony (niedozwolone treści)" Czemu tak ? Nie nabijałem sztucznych wejść jeszcze.. Coś z tagami ? Są jakiś niedozwolone za które YT od razu nie dopuszcza filmu ?

Z góry dziękuję za pomoc Smile


RE: Usuwanie filmów z YT - DawidJ1906 - 01-08-2015 20:02

Bardzo możliwe a spróbuj te tagi wpisać w opisie a w miejsce tagów zostawić puste. Smile


RE: Usuwanie filmów z YT - experimental - 01-08-2015 20:22

To jednak nie to, mam to samo...Nawet jak tagi zostawiam puste to i tak blokują, może chodzi o wiarygodność konta?


RE: Usuwanie filmów z YT - DonWestbam - 01-08-2015 20:49

No mi zablokowali filmy dopiero po dodaniu tagów, ale dodałem je na full. extra tagów bardzo bardzo dużo i normalnych tyle ile było miejsca. Ale póki nie było wgl tagów ani reklamy to filmy stały normalnie. Przed chwilą przeglądałem różne nisze na YT i w tych które mają dużo wyświetleń nie ma wgl extra tagów, może blokują właśnie przez to zasyfianie opisu ?


RE: Usuwanie filmów z YT - bodorek - 01-08-2015 21:28

A to w sumie ciekawa sprawa. Od dawna to zauważyliście? Bo ja kilka miesięcy temu ładowałem filmy, wykorzystywałem do samych tagów tyle, ile YT pozwalało (bo jest przecież określona ilość) + w opisy i 3 miesiące siedział.


RE: Usuwanie filmów z YT - DonWestbam - 01-08-2015 22:55

No zrobiłem teraz nowe konto na na yt przez google chrome której wcześniej wyczyściłem historie itp, zainstalowałem hot spot shield. Dodałem kolejny filmik i dodałem mu tylko 5 tagów. Zobaczymy co jutro z tego będzie.
Ale za każdym razem jak nowe konto YT robie to weryfikacje tel mam ...


RE: Usuwanie filmów z YT - bodorek - 01-08-2015 23:23

(01-08-2015 22:55)DonWestbam napisał(a):  No zrobiłem teraz nowe konto na na yt przez google chrome której wcześniej wyczyściłem historie itp, zainstalowałem hot spot shield. Dodałem kolejny filmik i dodałem mu tylko 5 tagów. Zobaczymy co jutro z tego będzie.
Ale za każdym razem jak nowe konto YT robie to weryfikacje tel mam ...

Weryfikacja konta na YT? Jakaś miniaturka? Konto ile istnieje? Tworzysz konto i od razu ładujesz?


RE: Usuwanie filmów z YT - DonWestbam - 02-08-2015 10:41

Robię konto i od razu wrzucam filmik Big Grin


RE: Usuwanie filmów z YT - DonWestbam - 03-08-2015 01:04

Może podpowie mi też ktoś czym nabijać wyświetlenia na YT ? Z darmowych znany mi tylko addmefast


RE: Usuwanie filmów z YT - flown - 03-08-2015 01:50

(03-08-2015 01:04)DonWestbam napisał(a):  Może podpowie mi też ktoś czym nabijać wyświetlenia na YT ? Z darmowych znany mi tylko addmefast

Na addmefast nie opłaca sie nabijać wyświetleń, bo filmy szybko padają. Ja zawsze używałem vagexa, ale trzeba sie tam załapać na otwarcie naboru. Na qqtube jest pierwsze 1k views za darmo. Ludzie polecają też YTmonster, ale nie korzystałem, wiec sie nie wypowiadam na jego temat.