Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy viralce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc przy viralce (/Temat-Pomoc-przy-viralce-118786)



Pomoc przy viralce - Wisdow - 01-08-2015 19:53

Witam.
Używam viralki z forum tej za darmo i mam pytanie czy ktoś umie wywalić lajkowanie w niej? bo w ogóle mi się nie przydaje, a do tego zawsze wyskakuje potwierdzenie lajka.
Albo jeśli ktoś ma dobrą viralke na sprzedaż chodzi mi o tą najprostszą z podwójnym kliknięciem to chętnie kupie. Czystą viralke bez żadnych layoutów.
Ale najbardziej przyda mi się jak będę mógł wywalić lajkowanie w każdej chwili.


RE: Pomoc przy viralce - Szrejter - 02-08-2015 15:45

Nie ominiesz zbytnio tego jeżeli się nie znasz Wink Facebook to wprowadził żeby właśnie wszystkie viralki opierające się na tej metodzie przestały działać. Posiadam taką viralkę, która działa, ale nie do sprzedania.

Pozdrawiam!


RE: Pomoc przy viralce - Mauorycy - 02-08-2015 17:04

(02-08-2015 15:45)Szrejter napisał(a):  Nie ominiesz zbytnio tego jeżeli się nie znasz Wink Facebook to wprowadził żeby właśnie wszystkie viralki opierające się na tej metodzie przestały działać. Posiadam taką viralkę, która działa, ale nie do sprzedania.

Pozdrawiam!

[Obrazek: 57549840.jpg]


Pomoc przy viralce - Admin - 11-08-2015 06:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.