Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PlayStation 3 Super Slim/500GB/4 gry/1 pad GWARANCJA + GRATIS!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PlayStation 3 Super Slim/500GB/4 gry/1 pad GWARANCJA + GRATIS!!! (/Temat-PlayStation-3-Super-Slim-500GB-4-gry-1-pad-GWARANCJA-GRATIS-118773)



PlayStation 3 Super Slim/500GB/4 gry/1 pad GWARANCJA + GRATIS!!! - rejwus15 - 01-08-2015 15:31

1.Nazwa przedmiotu : PlayStation 3 Super Slim/500GB/4 gry/1 pad GWARANCJA + GRATIS!!!
2.Opis przedmiotu : Witam! Mam do sprzedania konsolę PS3 Super Slim 500GB. Konsola jest w 100% sprawna, nigdy nie uległa żadnej awarii. Cały czas leży zapakowania w pudełku i nie jest używana! Do konsoli dodaję 4 gry ( dwie w wersji pudełkowej oraz 2 w wersji cyfrowej zapisane na dysku konsoli na zawsze). Prosiłbym o kontakt GG, jeżeli ktoś będzie zainteresowany, wtedy mogę podać indywidualnie swój numer telefonu i możemy porozmawiać. Oczywiście, jeżeli kupujący będzie miał obawy, śmiało mogę wystawić aukcję allegro.
Stan - bardzo dobry
Gwarancja - jeszcze 9 miesięcy!
4.Kontakt : Gadu Gadu - 49497329 (jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę podać numer telefonu, żeby porozmawiać)
5.Cena : 690zł + przesyłka
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Przelew.

Kupując otrzymasz:
- Konsolę PS3 Super Slim 500GB
- Oryginalnego Pada Sony DualShock 3
- 4 gry ( GTA V, MINECRAFT, KILLZONE 3, FIFA 13)
- Całe okablowanie potrzebne do uruchomienia konsoli
- Gwarancję na 9 miesięcy, paragon ( ważną do 20 maja 2016 roku )
- GRATIS - kabel pokazany poniżej na zdjęciach umożliwiający podłączenie konsoli do monitora, który nie ma wtyczki HDMI + złączkę dzięki, której podłączy dźwięk z głośników, ponieważ monitor nie ma zazwyczaj głośników.

GRATIS
[Obrazek: DSC_4066.jpg]

ZDJĘCIA
[Obrazek: DSC_4064.jpg]
[Obrazek: DSC_4062.jpg]



PlayStation 3 Super Slim/500GB/4 gry/1 pad GWARANCJA + GRATIS!!! - surfer0700 - 01-09-2015 10:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.