Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania odnośnie Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania odnośnie Lockerz. (/Temat-Rozwiazane-Pytania-odnosnie-Lockerz-11876)



[Rozwiązane]Pytania odnośnie Lockerz. - wojteks102 - 14-08-2010 12:01

Byłem kiedyś użytkownikiem lockerz.Miałem Z-Listera ,ale gdy była Lockerz Amnestia to się przyznałem.Po tem przyszedł e-mail dziękujący za przyznanie się bla bla bla bla itd.Wszystko było OK ,mimo że koszulki nie dostalem po 2,3 mies.Gdy miałem ponad 920PTZ po kilku dniach nie mogłem się zalogować i tak do dziś.Podczas któregoś restocku zamowiłem jakąś rzecz ,ale jej nie dostałem i chciałbym spytać następująco o:

1.Dlaczego mi nie przysłali koszulki ,mimo iż wysłałem pewnego maila odnośnie tego?
2.Dlaczego nie dostałem swojej nagrody ,czy to przez to ,że nie wybrałem formy przesyłki?
3.Co trzeba zrobić po akceptacji nagrody na restocku?
4.Czy Lockerz daje możliwość wybrania nagrody normalnym członkom(nie z-listerom)?

P.S. Gdy dostane odpowiedzi to możliwe ,że poprosze o zaproszenie.


RE: Pytania odnośnie Lockerz. - Daminn - 14-08-2010 12:56

1. Kiedy wbiłeś Z-List?
2. ---
3. Modlić się aby nie anulowali i czekać na emaila od Lockerz
4. No tak, na restocku mają dostęp "normalni" i zlist.


RE: Pytania odnośnie Lockerz. - Tech - 14-08-2010 12:57

1. Jeśli miałeś fake znajomych to raczej oczywiste czemu nie dostałeś koszulki..
2. Przyszło ci jakieś potwierdzenie na meila? Może ci anulowali.
3. Zamawiasz nagrodę i jak ci się uda to tylko czekasz na potwierdzenie wygrania i wysyłki na meila.
4. Tak.


Cytat:Gdy miałem ponad 920PTZ po kilku dniach nie mogłem się zalogować i tak do dziś.Podczas któregoś restocku zamowiłem jakąś rzecz ,ale jej nie dostałem
Ehh, czegoś tu nie rozumiem. Jeśli nie mogłeś się zalogować na konto to niby jak zamówiłeś nagrodę?


RE: Pytania odnośnie Lockerz. - MotorniczyTramwaju - 14-08-2010 13:17

co do punktu 2:
Gdy przysyłają Ci maila z wyborem wysyłki to jest tam zaznaczone, że jeśli nie odpowiesz na tego maila do dnia tego a tego to nie wyślą.


RE: Pytania odnośnie Lockerz. - wojteks102 - 14-08-2010 16:53

Cytat:1. Kiedy wbiłeś Z-List?
To było dawno
Cytat:2. Przyszło ci jakieś potwierdzenie na meila? Może ci anulowali.
Nie dostałem żadnego maila ,ale po kilu tygodniach "niestety" dostałem PTZ za nagrode ,ale nic nie przysłali Sad
Cytat:Ehh, czegoś tu nie rozumiem. Jeśli nie mogłeś się zalogować na konto to niby jak zamówiłeś nagrodę?
Nagrode zamówiłem jakiś czas wcześniej ,a po tym właśnie incydencie jeśli się nie myle to wysłałem maila do Suporta Lockerz ,dostałem odpowiedź ,że musze czekać na coś tam bla bla bla itd. i tu się skończył kontakt


RE: Pytania odnośnie Lockerz. - Bolt - 14-08-2010 17:01

ptz zrócili, bo pewnie nie napisałeś im jaka wysyłka nagrody


RE: Pytania odnośnie Lockerz. - wojteks102 - 14-08-2010 17:57

Cytat:ptz zrócili, bo pewnie nie napisałeś im jaka wysyłka nagrody

To trzeba wysłac to po redeem czy nie?


[Rozwiązane]Pytania odnośnie Lockerz. - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.