Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygraj iphona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Wygraj iphona (/Temat-Wygraj-iphona-118728)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wygraj iphona - szczygielek - 03-08-2015 23:07

No to gramy o iPhona Big Grin


RE: Wygraj iphona - adios123 - 04-08-2015 08:46

Odpadam grillmistrzu :/.


RE: Wygraj iphona - warinka - 04-08-2015 11:34

Konkurs typu - "Najpierw zarobię na prowizjach, a potem kupię ajfona 16gb i dam go komuś - czyli i tak będę do przodu".
Liczyłem na coś bardziej ciekawego i wyszukanego niż targanie na uczestnikach pieniędzy.

coins per action, z daleka patrząc niczym się nie różni ten konkurs z tymi z fejsbuka Wink


RE: Wygraj iphona - nitram - 04-08-2015 19:28

@[warinka] liczyłeś/łaś na konkurs daj reput a otrzymasz iphona ? Sam zorganizuj konkurs.

Nie jesteś zainteresowany, nie nabijaj postów na siłę bo otrzymasz odpowiednią nagrodę.

Postaram się co tydzień aktualizować listę osób biorących udział w konkursie a także liczbę punktów żeby inni uczestnicy mieli pogląd na sytuację punktową i ewentualną mobilizację do działania.

Link do fanpage poprawiony.


RE: Wygraj iphona - pacman - 04-08-2015 23:19

Ja również odpadam, proszę mnie nie brać pod uwagę


RE: Wygraj iphona - nitram - 05-08-2015 14:44

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU I PUNKTACJA
(aktualizacja 05.08.2015 godz. 15:30)

szczygielek - 60 punktów
[$] Scoobyx -30 punktów
kariolmax - 10 punktów


RE: Wygraj iphona - KrasnaleK - 05-08-2015 18:06

Biorę udział Smile

Lajk poleciał z konta: MichałLi Wink
Dalsze kroki w najbliższym czasie.


RE: Wygraj iphona - nitram - 07-08-2015 11:13

Dodałem kolejna możliwośc uzyskania punktow konkursowych, aktualizacja w pierwszym poście, zaktualizowane punkty uczestników.

4. Promocja super duet toyota bank 140 zł gwarantowane od organizatora promocji.
Szczegóły promocji super duet powrót edycja 2 SUPER DUET POWRÓT EDYCJA 2 140 ZŁ GWARANTOWANE
Za skorzystanie z promocji otrzymamy 40 punktów konkursowych. Kolejne 30 punktow za każde polecenie. 140 zł za spełnienie warunków promocji od organizatora (Agora i Toyota Bank)
Aby punkty zostały zaliczone wymagane jest uruchomienie dwoch lokat na minimalna kwotę 3000 zł i 5000 zł, w celu weryfikacji prosze o wysłanie numeru wniosku a najlepiej o wcześniejszy kontakt.


RE: Wygraj iphona - ShooterOs - 17-08-2015 19:45

Biorę udział
Zadania wykonane
1polubienie fp
2
założenie konta bankowego
3 udział w programie 100 zł bez ryzyka
i 4 założenie lokaty w toyota banku
czekam na więcej zadań, na pewno powalczę o pierwsze miejsce
Łącznie do zdobycia jak dobrze liczę 90 punktów Huh


RE: Wygraj iphona - nitram - 19-08-2015 15:25

@[KrasnaleK] cos nowego udało się zrobić ?
@[ShooterOs] dodałem do rankingu.
Zapraszam kolejne osoby do udziału w konkursie.

Ze względu na to że promocja w Toyota bank jest zakończona (punkt 4), zapraszam do zdobywania punktów w inny sposób.