Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! (/Temat-PORADNIK-Zarabiaj-na-allegro-1tys-zl-w-gore-118724)

Strony: 1 2 3 4 5 6


[PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - Ciastek - 31-07-2015 15:44

1.Nazwa przedmiotu: Poradnik jak zarabiać na allegro odnoszący się do jednego konkretnego przedmiotu wirtualnego. Dokument zawiera 4 strony w którym są zawarte bardzo szczegółowe informacje dodatkowo zapewniam pełne wsparcie jeżeli będą jakieś pytania/problemy. Dodatkowo do poradnika dodaję wszystkie szablony,grafiki,gotowe teksty do wklejania można je też edytować wedle uznania. Czyli w skrócie dostajecie wszystko co pozwoli wam zacząć zarabiać właściwie od zaraz. Długi okres czasu zarabiałem na tej niszy - przynosiła bardzo duże zyski i nadal przynosi sprzedaję tylko ze względu na to,że potrzebuję pieniędzy na inną formę zarobku.
Posty typu "zgaduj zgadula" będą od razu zgłaszane.
2.Kontakt : pw
5.Cena : Pierwsza osoba 80 zł, kolejne 100 zł. Sprzedaję 4 sztuki i ani jednej więcej.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP/przelew

Poradnik powinien zwrócić się max w tydzień później tylko zostaje czysty zysk. Nie obiecuję gruszek na wierzbie,ale ten kto na prawdę się przyłoży do tego i później będzie poświęcał max 1h dziennie może osiągnąć niezłe kieszonkowe.

[Obrazek: kv4f2r.jpg]
[Obrazek: 2pspmo.jpg]
PS. Nie są to żadnego typu konta premium.


RE: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - nitram - 31-07-2015 18:13

RECENZJA

Poradnik dotyczy sprzedaży wirtualnego przedmiotu na allegro (można również próbować na innych serwisach)
Na 4 stronach zamieszczone są informacje gdzie owy towar pozyskiwać, a także jak go sprzedawać, jak tworzyć "chwytliwe" aukcje. Otrzymujemy również gotowe szablony zdjęcia itp, wszystko co potrzebne żeby zbudować ciekawą aukcję która będzie zachęcała do sprzedaży.
Co konkretnie sprzedajemy nie mogę zdradzić, ale powiem że albo w strefie albo któryś z poradników wcześniej sprzedawanych dotyczył właśnie sprzedaży tego produktu. Więc jeśli ktoś zakupił poradnik dotyczący sprzedaży na allegro warto dopytać autora i się upewnić że chodzi o inny wirtualny przedmiot.
Co do konkurencji jak to bywa na allegro zawsze taka się pojawia, ale jak ktoś kiedyś powiedział jak nie ma konkurencji to znaczy że produkt nie ma wzięcia, warto więc pomyśleć o promocji naszych aukcji.



RE: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - surfer0700 - 31-07-2015 18:16

Ile trzeba zainwestować?


RE: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - Ciastek - 31-07-2015 20:18

ja minimum inwestowalem 50 zł jednak z doświadczenia wiem i czasem tak robiłem ze najpierw sprzedawałem dopiero później kupowałem towar. Jak kto woli. W strefie tego poradnika na pewno nie ma.


RE: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - tyson999 - 31-07-2015 21:53

Chciałbym zapytać czy do sprzedaży jest potrzebna działalność gospodarcza, czy też da się to sprzedawać bez niej ? Ponado ile możemy zarobić na sprzedaży jednej sztuki ?


RE: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - zjadamkredki - 31-07-2015 21:58

(31-07-2015 21:53)tyson999 napisał(a):  Chciałbym zapytać czy do sprzedaży jest potrzebna działalność gospodarcza, czy też da się to sprzedawać bez niej ? Ponado ile możemy zarobić na sprzedaży jednej sztuki ?

Bez DG na allegro nie ma co zaczynać - 1 donos i znikasz Wink


RE: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - tyson999 - 31-07-2015 22:04

(31-07-2015 21:58)zjadamkredki napisał(a):  
(31-07-2015 21:53)tyson999 napisał(a):  Chciałbym zapytać czy do sprzedaży jest potrzebna działalność gospodarcza, czy też da się to sprzedawać bez niej ? Ponado ile możemy zarobić na sprzedaży jednej sztuki ?

Bez DG na allegro nie ma co zaczynać - 1 donos i znikasz Wink

Chciałem właśnie podpytać autora poradnika czy własnie nie dla tego sprzedaje taką dobrą niszę Lol


RE: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - Miczek - 31-07-2015 22:09

Screeny z pierwszego postu to są dniówki?


RE: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - Ciastek - 01-08-2015 00:06

(31-07-2015 21:53)tyson999 napisał(a):  Chciałbym zapytać czy do sprzedaży jest potrzebna działalność gospodarcza, czy też da się to sprzedawać bez niej ? Ponado ile możemy zarobić na sprzedaży jednej sztuki ?

Pytanie na które możesz sobie sam odpowiedzieć Tongue Na początku możesz sprzedawać bez jednak jeżeli będziesz chciał sprzedawać dłużej to założenie DG będzie nieuniknione - to chyba wiadoma kwestia Tongue

@up.
Nie.


RE: [PORADNIK] Zarabiaj na allegro 1tys zł w górę! - Ando - 01-08-2015 17:28

Czy czas spędzony na pozyskanie przedmiotu oraz wkład własny wpływa na jego ilość czy jest możliwa tylko określona ilość jego pozyskania?