Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak kontaktu [BloodAngels] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Brak kontaktu [BloodAngels] (/Temat-Brak-kontaktu-BloodAngels-118719)

Strony: 1 2


Brak kontaktu [BloodAngels] - denio - 31-07-2015 12:54

BloodAngels zakupił fanpage przez allegro w środę i miał przelać pieniądze. Mamy już dzisiaj piątek, a pieniędzy jak i kontaktu z kupującym nie widać. Mam nadzieje, że zapłacisz za to co kupiłeś i będziemy mogli usunąć temat. Pozdrawiam.

Ps. Nie wiem jak się oznacza kogoś w temacie, jeżeli ktoś umie to zrobić to prosiłbym o to będę wdzięczny Smile


RE: Brak kontaktu [BloodAngels] - ClassAxion - 31-07-2015 12:57

@[BloodAngels]

@denio Czyli kupił fanpage, nie zapłacić ale też go nie otrzymał? Czy mu go wysłałeś?


RE: Brak kontaktu [BloodAngels] - surfer0700 - 31-07-2015 12:58

@[BloodAngels] czekamy na wyjaśnienia.


RE: Brak kontaktu [BloodAngels] - denio - 31-07-2015 17:30

Kupił fanpage na allegro i straciłem kase na prowizję, bo użytkownik powiedział że prześle mi pieniądze. Miał się dziś albo wczoraj odezwać no ale coś mnie unika, bo był na forum ale nie odpisał.


RE: Brak kontaktu [BloodAngels] - Mercz - 31-07-2015 18:58

Być może się rozmyślił, ma do tego prawo. Powinien zwrócić równowartość prowizji.


RE: Brak kontaktu [BloodAngels] - Majka - 31-07-2015 19:04

Kupił w środę dziś jest piątek... poczekaj jeszcze trochę. Są wakacje... może gdzieś wyskoczył Tongue

Moim zdaniem troszkę cierpliwości.


RE: Brak kontaktu [BloodAngels] - denio - 31-07-2015 19:40

Wszystko rozumiem tylko nie lubię jak dla kogoś się coś robi, a ta osoba się nie odwdzięcza. Nie miałem wystawiać tego na allegro i nie chciałem ale powiedział, że ma kase na payU, więc mówię skoro tak to niech będzie już nie liczyłem mu nawet za prowizje, a on na razie to zlewa :/


RE: Brak kontaktu [BloodAngels] - Mercz - 31-07-2015 23:46

Nie powiem, chamsko z jego strony. Mimo wszystko ma prawo się rozmyślić, tylko powinien zwrócić równowartość prowizji za wystawienie, bo to dla niego to zrobiłeś :/ Bądź mogę chcę kupić naprawdę, ale nie ma go przy komputerze. Smile


RE: Brak kontaktu [BloodAngels] - denio - 01-08-2015 00:42

Wszystko możliwe ale mimo wszystko nadal nie dostałem od niego żadnej odpowiedzi co do fanpage'a.


RE: Brak kontaktu [BloodAngels] - BloodAngels - 01-08-2015 09:23

Odpisałem.