Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShowUP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ShowUP (/Temat-ShowUP-118718)



ShowUP - marian123415 - 31-07-2015 12:44

Mam możliwość streamowania w trybie live np. na showupie albo innych tego typu zagranicznych serwisach. Jak proponujecie przekuć to w leady?

Dodam jeszcze np., że wczoraj po 3 minutach transmisji na dosyc malo popularnej stronce było 70 obserwujacych.


RE: ShowUP - dextasy - 31-07-2015 13:04

I co chcesz dokładnie streamować?


RE: ShowUP - marian123415 - 31-07-2015 13:20

Wyścigi resoraków... matko...


Co sie na takich serwisach streamuje? Chyba nie wyskocze ze streamem z polowania na srany w serwisie erotycznym.
Babkę, mam fotki, mam video + stream.
Pomysły?


RE: ShowUP - Piotr Dudek - 31-07-2015 13:58

skończy się na weryfikacji, osoby, typu machanie do kamery dla admina lub coś równie idiotycznego.


RE: ShowUP - Kickster - 31-07-2015 14:12

Mozesz powiedziec ze prywatny taniec pod linkiem i link do pustaka albo do file download xd


RE: ShowUP - Leśniczy - 31-07-2015 15:23

Szybko wyrwiesz tam bana za takie coś.


RE: ShowUP - Biznes Chłopczyk - 31-07-2015 16:32

Ponad 7,3 miliarda ludzi na świecie i nastąpił ten dzień, marian123415 jako jedyny na świecie rozkminił, że na ShowUPie można zarabiać XD
Nie dasz rady chłopie... Walikoniki piszą, pytają, proponują, ty musisz odpisywać, a jak na filmiku laska tańczy to duszek kacperek będzie odpisywał typom? Ciężko takie coś ogarnąć, musiałbyś se zbindować stary całą klawiature na poszczególne akcje, co laska ma robić i żeby nie widzieli przycięcia ludzie.


RE: ShowUP - dextasy - 31-07-2015 17:17

Możesz być "alfonsem" tej dziewczyny i pobierać prowizję z jej rozbierania się.
Jednak na reklamowanie czegokolwiek nie licz bo to jest zabronione i poleci ban.


RE: ShowUP - toomysai - 13-08-2015 06:01

Po co masz korzystać z tego jak można zarabiać lepiej na innych sposobach?