Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Zarób dużą kase! SUBSMS- sprawdzone metody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Zarób dużą kase! SUBSMS- sprawdzone metody! (/Temat-PORADNIK-Zarob-duza-kase-SUBSMS-sprawdzone-metody-118675)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[PORADNIK] Zarób dużą kase! SUBSMS- sprawdzone metody! - Tyrkijt - 30-07-2015 15:38

Zarabianie na subsms - sprawdzone metody!


Opis poradnika:


W poradniku zawarłem 6 nisz na których zarabiałem i na niektórych zarabiam nadal. Dziedzina zarabiania to premiumsms, subsms.

Moja zarobki wygenerowane tymi sposobami przekroczyły już pulę kilku tysięcy złotych.

Poradnik sprzedaje głównie z trzech powodów:

1. Wymyśliłem kolejne nisze i nie jestem w stanie codziennie ogarniać tak kolosalną liczbę nisz.

2. Część z nowych nisz staram się zautomatyzować. Wiadomo, chodzi żeby się nie narobić.

3. Po prostu chce jeszcze dodatkowo na nich zarobić, poprzez sprzedaż poradnika.


W poradniku znajdziecie kilka świeżych metod, których na pewno nie znacie oraz kilka takich które mogliście poznać, ale są one mega ulepszone dzięki czemu wciąż działają, a ich konwersja stale rośnie. Wystarczy trochę pomyśleć aby nawet z tych starszych nisz wykrzesać drugie tchnienie.



Kontakt : temat / prywatna wiadomość
Cena : 150 złotych
Sposób zapłaty za poradnik: PayPal / przelew bankowy






Recenzje:
@[surfer0700]:
Poradnik składa się z 3 stron A4. W poradniku znajduje się 6 metod na zarabianie w subach. Właściwie to 3 punkty trzymają się ściśle określonej jednej niszy. Jednak są to jakby inne ścieżki rozwoju. Ciężko wyjaśnić Big Grin Jedna z metod jest dość znana w środowisku subów, tyle że tutaj mamy ten sposób udoskonalony do tego stopnia, że jestem w stanie uwierzyć że konwersja będzie wyższa. Dwóch metod w ogóle nie znałem. Jedna z nich już po kilku godzinach powinna przynieść pierwsze zarobki, natomiast dla drugiej trzeba poświęcić z 24 godziny żeby jakiś pieniądz zaczął spływać - przynajmniej tak szacuję.
W poradniku nie ma zbytniego lania wody, wszystko jest napisane konkretnie. Nisze przeznaczone raczej dla osób obytych w internecie, bo trzeba gdzie nie gdzie założyć konta i trochę pomyśleć, ale ogarnięci początkujący też powinni sobie poradzić.
Wiele osób pyta o konkurencję, w tym wypadku na pewno każda sprzedana sztuka wpływa na zarobki, dlatego dobrze byłoby ograniczyć sprzedaż do max. 10 sztuk. Bo pierwsza metoda jest fajna i szkoda ją rozbabłać przez stado submacherów Big Grin



@[nitram]:

Również otrzymałem poradnik a w zasadzie nisze do oceny.
Jestem pod wrażeniem (teraz pewnie wszyscy się rzucą na poradnik i zepsują wszystko ;/)

Przede wszystkim zaznaczam, że metody może opierają się o pewne znane sposoby jednak ich specyficzna promocja i odpowiednia modyfikacja zapewnia nam dużo większą skuteczność niż typowe spamowanie na fb czy w innych miejscach w internecie.
Recenzując xxx poradników nie spotkałem się jeszcze z tego typu promocją i wykorzystaniem tych nisz.

Sposoby działania na określonych niszach są "wyrafinowane" i tutaj trzeba mieć świadomość, że niektórym "pobierającym" mogą nasze działania się nie spodobać.
Dlatego poranki skierowany głównie dla średnio i zaawansowanych użytkowników którzy wykorzystują czasami niemoralne ale skuteczne sposoby działania w PPA, SubSMS.
Co do ilości sztuk to ja bym nawet zmniejszył do 5 sztuk, wiadomo internet jest duży i teoretycznie mamy szerokie pole do popisu, ale no właśnie.... warto to przemyśleć.

Z czystym sumieniem mogę polecić ten poradnik.




RE: [PORADNIK] Zarabianie na SUBSMS- sprawdzone metody! - surfer0700 - 31-07-2015 16:34

Poradnik składa się z 3 stron A4. W poradniku znajduje się 6 metod na zarabianie w subach. Właściwie to 3 punkty trzymają się ściśle określonej jednej niszy. Jednak są to jakby inne ścieżki rozwoju. Ciężko wyjaśnić Big Grin Jedna z metod jest dość znana w środowisku subów, tyle że tutaj mamy ten sposób udoskonalony do tego stopnia, że jestem w stanie uwierzyć że konwersja będzie wyższa. Dwóch metod w ogóle nie znałem. Jedna z nich już po kilku godzinach powinna przynieść pierwsze zarobki, natomiast dla drugiej trzeba poświęcić z 24 godziny żeby jakiś pieniądz zaczął spływać - przynajmniej tak szacuję.
W poradniku nie ma zbytniego lania wody, wszystko jest napisane konkretnie. Nisze przeznaczone raczej dla osób obytych w internecie, bo trzeba gdzie nie gdzie założyć konta i trochę pomyśleć, ale ogarnięci początkujący też powinni sobie poradzić.
Wiele osób pyta o konkurencję, w tym wypadku na pewno każda sprzedana sztuka wpływa na zarobki, dlatego dobrze byłoby ograniczyć sprzedaż do max. 10 sztuk. Bo pierwsza metoda jest fajna i szkoda ją rozbabłać przez stado submacherów Big Grin



RE: [PORADNIK] Zarabianie na SUBSMS- sprawdzone metody! - Tyrkijt - 31-07-2015 16:37

Dziękuję za recenzję. Niedługo też pojawi się recenzja od Nitrama.
Planuję sprzedać około 10 sztuk. Smile

Zapraszam do zakupu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na SUBSMS- sprawdzone metody! - nitram - 31-07-2015 17:11

RECENZJA

Również otrzymałem poradnik a w zasadzie nisze do oceny.
Jestem pod wrażeniem (teraz pewnie wszyscy się rzucą na poradnik i zepsują wszystko ;/)

Przede wszystkim zaznaczam, że metody może opierają się o pewne znane sposoby jednak ich specyficzna promocja i odpowiednia modyfikacja zapewnia nam dużo większą skuteczność niż typowe spamowanie na fb czy w innych miejscach w internecie.
Recenzując xxx poradników nie spotkałem się jeszcze z tego typu promocją i wykorzystaniem tych nisz.

Sposoby działania na określonych niszach są "wyrafinowane" i tutaj trzeba mieć świadomość, że niektórym "pobierającym" mogą nasze działania się nie spodobać.
Dlatego poranki skierowany głównie dla średnio i zaawansowanych użytkowników którzy wykorzystują czasami niemoralne ale skuteczne sposoby działania w PPA, SubSMS.
Co do ilości sztuk to ja bym nawet zmniejszył do 5 sztuk, wiadomo internet jest duży i teoretycznie mamy szerokie pole do popisu, ale no właśnie.... warto to przemyśleć.

Z czystym sumieniem mogę polecić ten poradnik.



RE: [PORADNIK] Zarób dużą kase! SUBSMS- sprawdzone metody! - wojtekmi12 - 31-07-2015 17:26

Widzę, że stopień od średnio-zaawansowanych, ale czy świeżak też by się w tym połapał?


RE: [PORADNIK] Zarób dużą kase! SUBSMS- sprawdzone metody! - surfer0700 - 31-07-2015 17:28

(31-07-2015 17:26)wojtekmi12 napisał(a):  Widzę, że stopień od średnio-zaawansowanych, ale czy świeżak też by się w tym połapał?

Napisałem:

Cytat:ale ogarnięci początkujący też powinni sobie poradzić.

więc sam musisz pomyśleć czy jesteś ogarnięty Lol


RE: [PORADNIK] Zarób dużą kase! SUBSMS- sprawdzone metody! - Tyrkijt - 31-07-2015 17:29

@[nitram]: dziękuję za recenzję. Co do sztuk do sprzedaży, muszę to przemyśleć. Smile

@[wojtekmi12]: Jeśli jesteś "ogarniętym" świeżakiem, to myślę, że tak Smile
Jednak musiałbyś się trochę nauczyć co i jak Tongue


RE: [PORADNIK] Zarób dużą kase! SUBSMS- sprawdzone metody! - Kickster - 31-07-2015 17:30

Czy metody mozna przerobic tak zeby dzialaly np z jakimis programami partnerskimi czy tylko i wylacznie dzialaja na subach? Wink


RE: [PORADNIK] Zarób dużą kase! SUBSMS- sprawdzone metody! - Tyrkijt - 31-07-2015 17:35

Pisałem ten poradnik pod sub sms/premium sms. Można oczywiście podpiąć to pod Landing Page, ale raczej programy partnerskie odpadają. Smile


RE: [PORADNIK] Zarób dużą kase! SUBSMS- sprawdzone metody! - Mikey - 31-07-2015 17:39

Można screeny zarobków?