Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z filmami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Strona z filmami (/Temat-Strona-z-filmami-118659)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Strona z filmami - Lotheo - 30-07-2015 22:00

(30-07-2015 21:43)BennQu napisał(a):  Nie interesuje mnie ,że sprzedaje zawartość, na stylu który nie jest jego Smile. Niech zawartosć sprzedaje na czymś zrobionym przez niego. Jak można sprzedawać czyjąś prace...

Skończ już chłopie pruć dupę, bo czytać się Ciebie nie da. Gdyby ktoś miał coś przeciwko sprzedawaniu nie swojej pracy, to autor zapewne nie wystawił by tego szablonu jako komercyjnego (dostępnego za darmo) od ręki. Jak ma łeb, to kombinuje i chu* Tobie do tego.

Boże, co za cebulaki. Nie podoba się, to nie kupujcie i po problemie.

(30-07-2015 21:51)mordimer12 napisał(a):  Nie napinam, tylko po prostu naciągasz ludzi. Domenę kupiłeś zapewne za 0zl w jakiejś promocji, dodałeś kilka postów które da sie zrobić stosując copy-content w mniej niz 10 minut i sprzedajesz za niewyobrażalna jak na taka wartość strony kwotę.

Kolejny jedyny sprawiedliwy. Żal Ci dupę ściska, że ma łeb, jak nawet skopiował tą treść? Rzuć się chłopie z mostu, bo aż kipi Ci z dupy z zazdrości, że sam na to nie wpadłeś.


RE: Strona z filmami - zjadamkredki - 30-07-2015 22:08

Licytacje wygrywa @[bols123] gratuluję Wink

A co do tych napinaczy - szkoda mi was, że macie takie charaktery, ale może z czasem się ogarniecie i dostosujecie do społeczeństwa, bo na razie to wam słoma z butów wystaje Wink


RE: Strona z filmami - mordimer12 - 30-07-2015 22:11

Wlasnie gdybym nie wiedział jak sie wykorzystuje takie strony to bym sie "nie pruł", lecz od dwoch lat na tym pracuje, obecnie mam kilkanascie takich stron i mam rozeznanie na ten temat.


RE: Strona z filmami - zjadamkredki - 30-07-2015 22:13

Fajnie, że masz takie rozeznanie - zazdroszczę Ci po prostu. Siemano Tongue


RE: Strona z filmami - ScroX - 30-07-2015 22:15

To widać. Wink Mistrz stron Wink


RE: Strona z filmami - Lotheo - 30-07-2015 22:18

Piszesz, że naciąga ludzi i myślę, że o to masz największy ból dupy. Jak już napisałem, jak ma łeb, to kombinuje i nic nikomu do tego. Działa zgodnie z prawem i nikogo nie oszukuje. Ktoś, kto kupi taką stronę, to ma wgląd jak powinny wyglądać wpisy, słowa kluczowe, tagi, nagłówki itp. Też w tym siedzę już trochę i nie pisz mi o naciąganiu. Sam posiadam stronę z filmami i 95% stron z filmami, zawiera identyczne wpisy typu: opis filmu, obsada, informacje o filmie itp. a jakoś żyją do tej pory i mają się dobrze. Nie trzeba daleko szukać, bo wystarczy na pierwszych stronach z frazą: "ant-man lektor pl"

Jak ktoś będzie ogarnięty w temacie, to sprzeda z ogromnym zyskiem, lód pingwinom i wtedy też nazwiesz kogoś oszustem, bo mają to za free, a debile płacą? Ogarnijcie się i zajmijcie lepiej własnym podwórkiem, bo tryskacie obaj strasznym jadem.

[Obrazek: QQaIGAI.png]

Skoro tak uważasz, to trzeba było napisać do @[zjadamkredki] na PW, a nie robić mu "burdel" w tym wątku. Poszedłem Twoim tokiem postępowania. Taka forma kontaktu, bo na PW mi się nie chce z Tobą pisać. Proste Smile

Strona sprzedana. Koniec nabijania postów z Mojej strony. Bez odbioru Smile


RE: Strona z filmami - count765 - 31-07-2015 10:09

Cytat:Nie napinam, tylko po prostu naciągasz ludzi. Domenę kupiłeś zapewne za 0zl w jakiejś promocji, dodałeś kilka postów które da sie zrobić stosując copy-content w mniej niz 10 minut i sprzedajesz za niewyobrażalna jak na taka wartość strony kwotę.

Witamy w kapitalizmie, kolego. Smile


RE: Strona z filmami - linoskoczek - 31-07-2015 21:46

@[mordimer12], skończ błazenadę. X na górze po prawej bądź lewej stronie okna przeglądarki.


Strona z filmami - piotrekprorok - 26-08-2015 21:53

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.