Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z filmami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Strona z filmami (/Temat-Strona-z-filmami-118659)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Strona z filmami - zjadamkredki - 30-07-2015 21:36

Zdzieram ? Beka beka licytację zacząłem od 1zł - sprzedaję to sprzedaję, moja sprawa - nie chcesz to nie kupuj gałganie Tongue Wszystko zresztą podane w opisie jest Smile


RE: Strona z filmami - mordimer12 - 30-07-2015 21:40

Warto by było uświadomić sprzedających, że cała ta strona z perspektywy Google pójdzie do śmieci za jakieś 14 dni, zważywszy na to, że strona istnieje od 11 (?), strzelam po dacie dodania 1szego postu, bo we who.is jeszcze nie zdążyły się zaindeksować informacje na jej temat beka


RE: Strona z filmami - BennQu - 30-07-2015 21:43

Nie interesuje mnie ,że sprzedaje zawartość, na stylu który nie jest jego Smile. Niech zawartosć sprzedaje na czymś zrobionym przez niego. Jak można sprzedawać czyjąś prace...


RE: Strona z filmami - zjadamkredki - 30-07-2015 21:46

Tak jak napisałem - nie chcesz nie kupuj Tongue Jeju jak mnie wkur*iają tacy napinacze przez neta. Pewnie to prześmiesznie zabrzmi, ale jakbym takich jak wy gdzieś spotkał to najchętniej bym wam wpier*olił, bo nienawidzę takich pajaców Undecided


RE: Strona z filmami - ScroX - 30-07-2015 21:50

Co za ludzie Wink Strona jest spoko, ma działać na Sub/Sms
Przy dobrej promocji takie "bezwartościowe" jak to nazywacie strony potrafią zarabiać kilkaset złotych.
Oferty mają być realne tak wiec o to chodzi żeby opisy były zapożyczone z najbardziej znanych serwisów "filmweb"

Nie chcesz? nie kupuj ! nie potrafisz zarabiać ? również nie kupuj bo to żenujące.
Kto sie interesuje ten wie że z takich stron ładnie kasiory można łapać.


RE: Strona z filmami - mordimer12 - 30-07-2015 21:51

Nie napinam, tylko po prostu naciągasz ludzi. Domenę kupiłeś zapewne za 0zl w jakiejś promocji, dodałeś kilka postów które da sie zrobić stosując copy-content w mniej niz 10 minut i sprzedajesz za niewyobrażalna jak na taka wartość strony kwotę.


RE: Strona z filmami - zjadamkredki - 30-07-2015 21:52

Aha, czyli 16zł to dla Ciebie duża kwota ? Okej, dziękuje - nie mam więcej pytań.


RE: Strona z filmami - ScroX - 30-07-2015 21:53

Jakbyś był taki mądry wiedziałbyś że sama domena bez hostingu jest bezużyteczna, ale cóż.. Wink


RE: Strona z filmami - mordimer12 - 30-07-2015 21:55

Tylko ten Pan nic nie wspomniał o hostingu, jedynie zawartość strony, ma sie rozumieć bazę danych wraz z domena.


RE: Strona z filmami - ScroX - 30-07-2015 21:57

Ja nie rozumiem o co się prujesz? Strona może nie jest rewelacyjna ale przy dobrej promocji da myślę + 500 zł. Wiem bo sam mam takich kilka, jeżeli nie wiesz jak się takie strony wykorzystuje to nie kupuj a tym bardziej się nie wypowiadaj.