Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Próba powrotu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Próba powrotu! (/Temat-Dziennik-pracy-Proba-powrotu-118654)



Dziennik pracy - Próba powrotu! - Ventura - 30-07-2015 11:48

Witam!
Mam na imię Damian i 18 lat na karku. Swego czasu zarabiałem w internecie na Highcash'u przez okres ~1 roku z długimi przerwami. Przez ten okres zarobiłem ~3500zł.
Chciałbym powrócić do tych dobrych czasów Big Grin Padło na Firesub. Dziennik ma na celu zmotywowanie mnie no i poznanie ludzi na tym forum Smile

Może zacznę od kilku dni wstecz...

Dzień 1 | 26.07.2015

Wpadłem na pewną niszę, która mam nadzieję wykorzystać...
Zarobki: 0 zł
Łączne zarobki: 0 zł

Dzień 2 | 27.07.2015

Zaczynam wdrążać moją niszę, poświęciłem na to lwią część dnia. Jest to nisza, która zacznie owocować po jakimś czasie.
Zarobki: 0 zł
Łączne zarobki: 0 zł

Dzień 3 | 28.07.2015

Yay wpadł pierwszy lead Cool
Pracuję dalej, rozwijam moją niszę. Dodatkowo znajduję mojego starego bloga. O dziwo blog nadal prosperuje i ma niezłą ilość uu dziennie. Postanawiam więc ożywić bloga na nowo, chociaż nie będzie to najprostsze. Smile
Zarobki: 4 zł
Łączne zarobki: 4 zł

Dzień 4 | 29.07.2015

Niezrobiłem wiele, ale i tak jestem zadowolony. Znalazłem parę sposobów jak zwiększyć konwersję. Nadal pielegnuję niszę. Bloga mam zamiar zacząć dopieszczać jutro. No i wpadł lead. Huh
Zarobki: 4 zł
Łączne zarobki: 8 zł


Kolejny wpis dodam dzisiaj wieczorem, na razie zajmuję się blogiem. Idzie bardzo wolno ale mam nadzieję, że będzie warto Smile

Nie zarabiam na spamie.
Celu narazie nie mam. Pomyślę i może ustalę jakiś cel na sierpień. No ale wszystko w swoim czasie.

Słowa otuchy mile widziane Jerk


RE: Dziennik pracy - Próba powrotu! - smagalaz - 30-07-2015 18:03

Dobrych czasów? 3500 zł rocznie? Nie ma do czego wracać Wink Dobre czasy będą, jak w tym samym czasie zarobisz chociaż 5x tyle.

Masz jakiś cel? Proponuję sobie takowy wyznaczyć, i to niekoniecznie finansowy (10000 zł w rok), tylko np. samochód. Rzecz jasna, to kwestia indywidualna i nie wszyscy mają potrzebę motywowania się kijem i marchewką, ale jeśli wpadniesz w dołek i nie będzie chciało Ci się pracować, to spróbuj.
Dzięki postanowieniu, że za 100 dni kupuję samochód, zacząłem prowadzić dziennik wydatków i przychodów, rozsądniej gospodaruję szmalem i nie boję się powiedzieć, że coś jest dla mnie za drogie, albo że kupienie tego nie ma sensu. Pieniądze, jak spływały, tak spływają, czasem sam nie wiem skąd, ale jak już wypływają, to wiem dokąd Wink

I jeszcze coś do poczytania: http://marciniwuc.com/ + http://jakoszczedzacpieniadze.pl/ .


RE: Dziennik pracy - Próba powrotu! - full2000 - 30-07-2015 18:54

Powodzenia!Smile


RE: Dziennik pracy - Próba powrotu! - Ventura - 30-07-2015 21:29

Dzień 5 | 30.07.2015

Dzisiaj cały dzień poświęciłem na rozwijanie nisz. Poświęciłem na to mnóstwo czasu, ale mam nadzieję, że z czasem się to zwróci Smile
Miałem dodatkową motywację, bo dziś wpadło parę leadów Huh
Miałem dzisiaj dużego farta. Jutro będzie ciężko to pobić, ale planuję nadal pracować i uskuteczniać nisze.
Zarobki: 20 zł
Łączne zarobki: 28 zł


@full2000 Dzięki Big Grin

@smagalaz Będąc szczerym to było u mnie tak, że przez 3 miesiące (gdy się starałem itd), zarobiłem jakieś ~2500, a następne 1000-1500, wpadło już raczej z automatu bez mojego udziału. Dlatego zrobiłem ten dziennik. Żeby nie odpuszczać jak wtedy Smile Dzięki za linki, postaram się poczytać.

A co do celu to pomyślałem o PS4 + monitor. Od dłuższego czasu mi to chodzi po głowie, więc czemu nie?

Pozdrawiam i mam nadzieję, że widzimy się jutro Smile


Dziennik pracy - Próba powrotu! - Hybrid1990 - 04-12-2019 15:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.