Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Możliwe czy błąd? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Możliwe czy błąd? (/Temat-Mozliwe-czy-blad-118652)



Możliwe czy błąd? - marian123415 - 30-07-2015 11:36

Cześć.
Wczoraj trochę pokminilem i znalazłem grupę docelowa w której można promować dany produkt chodzi o doładowania. Miejsce docelowe jest dobre do promowania gdyż komentarze nie są moderowane.
Pospamowalem trochę, chyba że 30 stron. Dziś wchodzę i jest 1UU, możliwe to? Nawet jak ktoś nie doładuj to nawet z ciekawości powinien wejść w dodatku, że landing page jest bardzo ładny.


RE: Możliwe czy błąd? - Oceniamy - 30-07-2015 11:43

Chodzi o FP tak ? Fejs nie pokazuje tego jako strona z zagrożeniem ? I skraczacz na 100 procet przekierowuje wszystkie kliki na twoją stronę ? A nie np 15 sekund wyświetla sie co innego a później twoja strona ?


RE: Możliwe czy błąd? - Lotheo - 30-07-2015 11:46

To nie jest żaden wyznacznik. Doładowania są już znanym dosyć programem i ludzie albo go znają, albo najzwyczajniej boją się wejść w nieznany link. Może zły sposób promocji? Wiele czynników ma wpływ w tej sytuacji i ciężko jednoznacznie określić, co jest przyczyną tylko 1 UU.


RE: Możliwe czy błąd? - marian123415 - 30-07-2015 11:47

Nie chodzi o Faceebooka. Tak jak pisałem, posty są nie moderowane, linki są tam do dziś, strony są dosyć ruchliwe. Link prowadzi bezpośrednio do LP i doładowaniami, sprawdzałem, faktycznie tak jest.